Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky našich hráčů o víkendu 23.-24.1.2010

ObrazekO víkendu se podařilo našim hráčům vybojovat další cenné úspěchy!


Ostrava YONEX BABY TOUR TENIS - baby tenis

Třetího podniku série YONEX BABY TOUR TENIS 2009/10 v Ostravě se zúčastnila s trenérkou Hankou Vaculínovou hned trojice našich hráčů ve složení Tomáš Pavlica, Tomáš Šustáček a Matěj Cerhák. Všichni tři se na turnaji prezentovali vynikajícími výkony, což se promítlo i do vObrazekýsledkové listiny. Tomáš Šustáček se probojoval až do finále, ve kterém podlehl dosavadnímu suverénnímu lídrovi Tour Eriku Najmanovi, který si tak připsal již třetí vítězství v řadě. Tomášovi se bohužel ve finálové bitvě nepodařilo zopakovat výkon ze základní skupiny, kde svého pozdějšího finálového soka deklasoval 4:1.
Velmi dobře se vedlo také Tomáši Pavlicovi, který vybojoval skvělé třetí místo! Tomáš byl nalosován do skupiny s Matějem Cerhákem, kterému sice podlehl 3:4, ovšem lepší skóre o pouhý jedniný gem ho posunulo do pavouku o první až osmé místo a Matěje do pavouku o devátou až šestnáctou pozici. V semifinále se opět potkal s oddílovým kolegou Tomášem Šustáčkem, což znamenalo, že RTK bude mít v tomto turnaji finálové zastoupení. Štastnějším v tomto duelu byl nakonec Tomáš Šustáček, ovšem Tomáš Pavlica si vše vynahradil v souboji o třetí místo, ve kterém zvítězil a vybojoval další cenný úspěch pro náš oddíl.
Matěj Cerhák se nenechal zlomit velmi těsným vyřazením ve skupině a v pavouku o deváté místo se probojoval až do finále a získal za bojovný výkon velkou pochvalu od trenérky Hanky Vaculínové.

Foto: zleva Tomáš Šustáček, Erik Najman, Tomáš Pavlica

( více o turnaji v sekci YONEX Baby Tour)

 

Prince Cup, Polička - mladší žačky "C"

Na turnaji v Poličce se představila Sabina Richtrová. Ta si v úvodním kole poradila s Jihlavskou Danielou Digrinovou 6:2, 6:1, ovšem v dalším kole narazila na druhou nasazenou a pozdější finalistku Simonu Dunajovou z TK Choceň, které podlehla. Ve čtyřhře společně se vsetínskou Nikolou Nevolovou postoupila Sabina do semifinále, ve kterém po velkém dramatu prohrála 7:6 a 7:5 s párem Dipoldová - Hyánková.


T.T.C. Rožnov p.R. - mladší žáci "C"

V Rožnově nadělil Dominik Holiš v prvním kole hned dva kanáry Otrokovickému Holmanovi, skvělým výkonem se prezentoval také ve druhém kole, kde smetl z kurtu jedničku nasazenou a favorita turnaje Milana Habláka, kterému dovolil uhrát pouze jediný gem a po vítězství 6:1, 6:0 postoupil do čtvrtfinále. Tam ovšem jeho spanilá jízda turnajem skončila, když podlehl Kovaříkovi z TK Agrofert Prostějov 6:3, 7:5.
Vojta Borák podlehl v úvodu turnaje Závadovi, ve čtyřhře spolu s Dominikem Holišem nejprve porazili v prvním kole pár Kubala- Palyza 6:3, 6:2, poté ale prohráli dvojicí Černota - Vavřin.