Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky našich hráčů o víkendu 16.-17.1.2010

Výsledky turnajů, na kterých se o víkendu představili naši hráči


Frýdek- Místek - mladší žáci "C"


Na turnaji mladších žáků kategorie "C" ve Frýdku-Místku se představila dvojice našich hráčů Dominik Holiš a Vojta Borák. Prvně jmenovaný si na úvod turnaje poradil s Tomášem Selzerem z TK Slavia Orlová poměrem 6:2, 7:6, ve druhém kole mu ovšem vystavil stopku domácí Vojtěch Merta, kterému Dominik podlehl 2:6, 2:6. Vojta Borák po velkém boji podlehl v prním kole bohumínskému Martin Durčákovi, kdy po setech 6:2, 1:6 rozhodoval za stavu 6:6 ve třetím setu tie break, který po nakonec velmi těsně získal Durčák poměrem 10:8.
Ve čtyřhře náš pár Holiš-Borák v prvním kole přehrál dvojici Palyza-Zelzinger jasně 6:2, 6:1, poté ovšem prohrál s prvním nasazeným párem Momčil-Jurásek, kteří nakonec celý turnaj vyhráli.
Oba naši hráči jsou nováčci v této věkové kategorii a hlavním cílem je získávat co možná nejvíce zkušeností, což se oběma beze zbytku podařilo.