Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkendové výsledky - 30.-31.1.

Série YONEXObrazek BABY TOUR zavítala popvé do rožnovské Synot Tip Hall!


Uherské Hradiště - mladší žáci "C"

V Hradišti se našim hráčům příliš nedařilo, Dominik Holiš podlehl v prvním kole Adamu Dorůžkovi z Lanžhotu dvakrát 6:4, stejně tak Vojta Borák skončil v prvním kole po prohře s Markem Moštěkem. Oba naši hráči jsou v kategorii mladších žáků nováčci a i přes prohru získali mnoho dalších cenných zkušeností.

Rožnov pod Radhoštěm - baby tenis "YONEX BABY TOUR"

V Rožnově pokračovala čtvrtým turnajem série YONEX BABY TOUR. Vynikajících výsledků dosáhl RTK jak v sobotním turnaji dívek, tak v nedělním turnaji chlapců.

V sobotu dosáhla již třetího vítezství na Tour Karolína Kubáňová, která vede po čtyřech turnajích i celkově. Na výborném třetím místě se umístila další z našch hráček Dominika Kramolišová, která v boji o třetí místo porazila Šebestovou. Celkově je Dominika na druhém místě, třetí místo celkově drží další hráčka RTK Tereza Najmanová. RTK tak v celkvém pořadí prozatím jasně dominuje, když drží kompletní stupně vítězů.

V nedělním turnaji chlapců se opakoval téměř stejný průběh jako minulý týden v Ostravě. Ve finále se opět střetl Tomáš Šustáček s dosavadním suverénem Tour Erikem Najmanem. I tentokrát byl nakonec štastnější Najman, který po velkém boji a pěkných výměnách, kterým s chutí zatleskali všichni přítomní díváci, zvítězil 4:2. Stejně kvalitním výkonem jako minulý týden se v domácím prostředí prezentoval Tomáš Pavlica, který získal stejně jako minulý týden výborné třetí místo, když v rozhodujícím zápase porazil v nervy drásajícím souboji Borise Jánošíka 4:3 v tie breaku. Rovněž pěkného výsledku dosáhl také další z nadějných hráčů RTK Matěj Cerhák, který postoupil do čtvrtfinále a skončil na 8. místě. První turnaj v kariéře si vyzkoušel také Matěj Kubín, který obsadil 15. místo a získal první zkušenosti s tenisovými turnaji.

Trenérka Hanka Vaculínová gratuluje všem čtyřem klukům k jejich předvedeným výkonům.

 

Náhledy fotografií ze složky 4. turnaj okruhu v Rožnově p.R.