Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ve Valašském Meziříčí zabodovala Sabina Richtrová

9. 2. 2010


Valašské Meziříčí - mladší žačky "B"

Svou výbornou formu přetavila na skvělý výsledek na turnaji ve Valašském Meziříčí Sabina Richtrová, která na svém prvním turnaji kategorie "B" postoupila z kvalifikace do hlavní soutěže, ve které porazila v prvním kole svou oddílovou kolegyni Vandu Štůskovou dvakrát 6:2 a nebýt nepřízniveho losu, který ji hned ve druhém kole přiřadil první nasazenou a pozdější vítězku turnaje Dominiku Sujovou, mohla Sabina postoupit ještě výše.

Rožnov pod Radhoštěm - mladší žáci, neoficiální turnaj

V Synot Hall uspořádal p. Borák turnaj mladších žáků, na kterém se představili hráči z RTK, Zašové, Valašského Meziříčí a Prostějova. Rovněž byli přizváni naši dva hráči baby tenisu, kteří se mezi mladšími žáky neztratili a pořádně potrápili své starší protihráče, přičemž Tomáš Pavlica prohrál až v boji o třetí místo a Tomáš Šustáček skončil těsně na třetím nepostupovém místě ve skupině. Rovněž na třetím, tedy nepostupovém místě skončil také Vojta Borák. Vítězem turnaje se stal rovněž hráč RTK Dominik Holiš, který ve finále porazil Michuta 6:4. Blahopřejeme!

Rožnov pod Radhoštěm - starší žačky "C"

Stějně jako ve Valašském Meziříčí Sabina Richtrová, měla stejnou smůlu na los také Eliška Martínková, která na svém prvním turnaji narazila hned v prvním kole na pozdější vítězku Sabinu Sigmundovou, které podlehla.