Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vanda Štusková vítězkou čtyřhry ve Frýdku-Místku!

28. 4. 2010

Valašské Meziříčí - mladší žáctvo, okresní přebor

Minulý týden proběhly ve Valašském Meziříčí okresní přebory mladšího žactva. Mezi dívkami se dokázaly probojovat do druhého kola Vanda Machálková se Sabinou Richtrovou. Vanda Machálková ve velmi vyrovnaném utkání nakonec porazila Nikol Adámkovou ve dvou setech 6:4, 7:5. V následujícím zápase ovšem podlehla poměrem 6:2, 6:0 Kláře Matochové. Sabina Richtrová porazila Kateřinu Macigovou dvakrát 6:1, 6:1 v boji o čtvrtfinále nestačila následné finalistce Kláře Tungeové a prohrála dvakrát 6:2. Třetí ze zástupkyň RTK Vanda Štustková podlehla přemožitelce Vandy Machálkové Kláře Matochové 6:2, 6:1.

V turnaji chlapců se přes první kolo po vítězství 6:0, 6:1 nad Ladislavem Haikerem dostal Dominik Holiš. Ve druhém kole ovšem narazil na svého jmenovce a vítěze turnaje Štěpána Holiše a jeho pouť turnajem skončila.

Frýdek-Místek - mladší žačky, okresní přebor

Ve Frýdku-Místku dosáhla úspěchu Vanda Štůsková, která vyhrála turnaj čtyřhry. Nejprve ve dvouhře podlehla Evě Čechákové 6:0,6:1, vše si ovšem vynahradila ve čtyřhře, kde společně se svou přemožitelkou z dvouhry zaslouženě vyhrály celý turnaj. V prvním zápase vyhrála dvojice Čecháková-Štůsková 6:2,7:6 nad párem Rypková, Ungersbecková, ve finále si pak po dramatu poradily s dvojicí Vavrečková-Sojková, když po setech 5:7, 6:1 musel rozhodnout až tie-break ve kterém byly úspěšnější Čecháková se Štůskovou.