Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěchy našich hráčů v první části letní sezóny 2013.

V první části letní sezóny se našim závodním hráčům podařilo dosáhnout následujících výsledků.

Úspěchy našich hráčů v první části letní sezóny 2013.

Oblastního přeboru se v kategorii starších žáků účastnili Sabina Richtrová a Dominik Holiš. Sabina se probojovala do čtvrtfinále po vítězstvích nad Kolesárovou a Stejskalovou. Dominik se probojoval do osmifinále, když porazil Brože. Oba naši hráči tak v prvním roce v nové věkové kategorii dosáhli pěkných úspěchů – gratulujeme.
 
Sabina se společně s Dominikou Hastrmanovou zúčastnily i oblastního přeboru v Dorostu. Los je svedl proti sobě hned v prvním kole, vyhrála Sabina a skončila v druhém kole.
 
Po oblastních přeborech následovaly turnaje v jednotlivých kategoriích, na nichž dosáhli naši hráči tyto nejlepší výsledky:
 
Dominik Holiš byl velmi úspěšný na dalších dvou turnajích kategorie „C“, když se na turnaji Radegastu 29. 6. dostal do finále a turnaj ve Frenštátě 8. 7. vyhrál.
Na turnaji ve Frenštátě Dominik společně s Tomášem Pavlicou vyhráli čtyřhru.
 
Ve skvělých výsledcích pokračuje Matěj Kubín, o kterých píšeme v samostatném příspěvku.
 
Výborné výsledky předvádí i Denisa Dobešová v mladších žákyních. Po účasti na oblastním přeboru, kde sbírala zkušenosti, zaznamenala dva skvělé výsledky na turnajích v Odrách a ve Vsetíně, když se na obou probojovala do finále. Držíme palce, aby do třetice Denisa finále vyhrála.
 
Velmi dobře si vede i Anetka Chudějová, která se na turnajích ve Valmezu, Frýdlantu a Vratimově vždy probojovala do čtvrtfinále.
 
Nezapomínáme ani na naše nejmenší. V kategorii BABY tenisu hráči absolvovali uplynulý víkend turnaj ve Vsetíně. Terezka Křenková skončila na pěkném 5. místě.
 
Všem zmiňovaným hráčům gratulujeme k dosaženým výsledkům a přejeme jim i ostatním hráčům vydařenou další část sezóny.