Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěchy našich hráčů na konci ledna 2014

8. 2. 2014

Petr Janík vyhrál "D" turnaj MŽ v Brně, když ve finále porazil Veigla 6/4,7/5. Ve čtyřhře se probojoval společně s Gregou do finále, kde podlehli páru Chlebeček - Nemec ve třech setech.

Výborně si vedla Kamilka Slováková, která na domácím turnaji BABY skončila druhá, když až ve finále podlehla Monice Fižové.

Přemek Dokoupil se na "C" turnaji MŽ v Ostravě dostal v singlu do čtvrtfinále, ale čtyřhru společně s Divilou vyhrál, když porazili pár Havránek - Nedvídek v královském tiebreaku.

Dominik Holiš se na "B" turnaji SŽ ve Frýdku-Místku probojoval do čtvrtfinále, ve kterém nestačil na výše nasazeného Minárika 1/6,3/6. Ve čtyřhře se Dominik společně s Pavelkou dostal do semifinále, ve kterém nestačili na nakonec vítězný pár Štyler - Jermář. Jsou to skvělé výsledky na silném "B" turnaji.

Na stejném "B" turnaji si dobře vedl i Tomáš Šustáček, který v osmifinále nestačil na pozdějšího finalistu Jermáře. Ve čtyřhře se Tomáš společně s Matýskem propracovali do čtvrtfinále, kde však nestačili na pozdější vítězný pár Štyler - Jermář.

Výborného výsledku dosáhla Terezka Křenková, když na turnaji MŽ postoupila do čtvrtfinále, při čemž cestou porazila šestou nasazenou Bohušíkovou 6/2,6/1. Ve čtvrtfinále nestačila na čtvrtou nasazenou Schirmerovou. Je potřeba podotknout, že do semifinále postoupily jen hráčky o rok či dva starší. Ve čtyřhře se Terka společně s Pastrňákovou dostaly do semifinále.

Všem hráčům gratulujeme k výborným výsledkům a přejeme mnoho dalších úspěchů.

 

Náhledy fotografií ze složky BABY 01022014