Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj mladších žáků v Synot Tip Hall ovládl Kovařík

V sobotu se do rožnovské Synot Tip Hall sjelo 36 hráčů z celé Moravy, aby změřili své síly v tomto turnaji mladších žáků. Vítězem dvouhry i čtyřhry se překvapivě, ovšem zaslouženě stal David Kovařík, do čtvrtfinále se probojoval Dominik Holiš.


Rožnovský turnaj se stal kořistí a velkým úspěchem pro Davida Kovaříka, který dokázal porazit všechny soupeře, kteří se mu postavili do cesty a vyhrál jak dvouhru, tak čtyřhru. V dobrém světle se ukázal také hráč RTK Dominik Holiš, který dokázal porazit nejprve Martina Janečku poměrem 6:2, 6:0 a poté i Daniela Trčku 6:0, 6:1. Jeho spanilou jízdu zastavil až pozdější vítěz David Kovařík, který ve čtvrtfinále porazil Dominika 6:0, 6:3.
Ve čtyřhře se přes první kolo probojoval Vojtěch Borák, který společně s Davidem Michutem porazil pár Palyza-Balhuta 7:5, 6:3. Ve druhém kole, kdy tato dvojice narazila na nejvýše nasazený pár Kozák-Lušovský, rozhodl úvodní set, ve kterém těsně vyhrál první nasazený pár 7:5. Druhý set už si finalisté turnaje pohlídali a vyhráli 6:0.