Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj BABY 10-11/8 2013

O posledním víkendu pořádal náš klub turnaj v kategorii BABY, kterého se zúčastnili i 3 naši hráči.

Nejlépe si vedla Terezka Křenková, která nejdříve vyhrála svoji základní skupinu. Ve finálové soutěži nejprve porazila Pastrňákovou 4:3, bohužel pak nestačila na Pobořilovou a hrála tak o třetí místo. Byl to boj s Hendrychovou, který nakonec Terka prohrála 2:4. Gratulujeme Terezce k převedenému výkonu a přejeme další úspěchy v boji o celkové umístění v tour. V soutěži dívek hrála ještě Kamilka Slováková. Té se nepodařilo po prázdninových volnějších dnech chytit ten správný rytmus a vůbec se jí nevedlo. Kamilko, nevadí, příště to bude lepší. V soutěži chlapců hrál Peťa Kváč. V základní skupině skončil 4. a postoupil tak do útěchy, kde v prvním kole porazil svého tradičního rivala Vojtu Bobka z Valmezu. V dalším kole však prohrál a vynahradil si to v boji o konečné 11. místo, když porazil Juřenu 4:0 a vrátil mu tak porážku ze základní skupiny.  Peťo, také gratulujeme k pěknému výsledku.