Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tomáš Šustáček zářil v Rožnově…

Ve dnech16.-18. března pořádal Rožnovský tenisový klub v SYNOT tip HALL v Rožnově pod Radhoštěm turnaj starších žáků o Pohár města Rožnova p. Radh.

 Turnaje se zúčastnilo celkem 32 hráčů z 18 tenisových klubů celé Moravy. Radostným zjištěním byla skutečnost, že hráči domácího klubu i dalších oddílů okresu Vsetín se nezalekli  soupeřů, ale naopak dokázali své nesporné sportovní kvality a probojovali se do závěrečných kol turnaje. Mezi posledními osmi hráči turnaje bylo hned šest hráčů z klubů okresu Vsetín: Slabý Pavol (Vsetín),Vavřín  Marek , Holík Jakub (oba TK DEZA),

Holiš Dominik, Michut David (oba RTK) Šustáček  Tomáš ( Prostějov – odchovanec RTK).

Nejlepším hráček celého turnaje byl a výsledky dokázal (bez ztráty setu) zvítězil Tomáš Šustáček , který ve finále porazil Slabého Pavola 6:1,6:2. Na 3. místě skončili Jakub Holík (TK DEZA) a Holiš Dominik (RTK).

V soutěži čtyřher se zúčastnilo celkem 14 párů. V semifinále zvítězila dvojice Michut,Šustáček nad párem Slabý (Zbrojovka),Mrlina(TK DEZA)7/6,6/0 a v dalším semifinále Holiš (RTK),Kalčík(Přerov) nad  Matýsek(Ostrava),Šlachta(F.-Místek) 6/3,6/4.

Ve vyrovnaném finálovém zápase slavila úspěch zkušenost dvojice Holiš Dominik,

Kalčík Pavel nad párem Michut David, Šustáček Tomáš 2/6,6/3,1:0(3)

Všichni vítězové i hráči na dalších místech obdrželi od pořadatele krásné poháry.

Turnaj se po všech stránkách vydařil a hráči i jejich doprovod byli pobytem v Rožnově spokojeni.

Velké poděkování patří také zaměstnancům a vedení haly, kteří vytvořili pro hráče a jejich doprovod vynikající servis a po celou dobu turnaje bylo zajištěno i občerstvení a jídlo, které si všichni účastníci turnaje velmi pochvalovali.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Tomáš Šustáček zářil v Rožnově…