Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tomáš Šustáček vítězem finálového turnaje Yonex Baby Tour!

O víkendu se v rožnovské Synot Tiip Hall uskutečnil závěrečný turnaj zimní série Yonex Baby Tour, kterýObrazek rozhodl o celkovém pořadí v seriálu. Závěrečný finálový turnaj byl štědře ohodnocen 1,5 násobkem klasického bodování a tak se o body z tohoto turnaje strhl velký boj. Fotogalerie z turnaje uvnitř tohoto příspěvku.Rožnov p.R. - Yonex Baby Tour

Mezi chlapci dokonale oplatil finálovou porážku z minulého turnaje již jistému vítězi celé série Eriku Najmanovi Tomáš Šustáček. Zatímco minulý týden v rozhodujícím tie breaku nevyužil Tomáš 3 match bally a vítězství pro sebe získal Erik Najman, tentokrát, opět v tie breaku, musel odvracet soupeřovy match bally Tomáš. I přes nepříznivé skóre Tomáš utkání nevzdal a vybojoval své druhé vítězství v Tour a celkově krásné druhé místo!
Třetí skončil v Rožnově Tomáš Pavlica, který v semifinále podlehl vítězi Tour Eriku Najmanovi. V souboji o třetí místo ale porazil Tomáše Krajčíře a připsal si tak další pěkné umístění. Celkově skončil Tomáš na čtvrtém místě právě za svým soupeřem z boje o třetí místo Tomášem Krajčířem.
Na 13. místě skončil v seriálu Matěj Cerhák, na 28. pozici pak z celkových 49 hráčů, kteří se zapojili do bojů YONEX BABY TOUR, Matěj Kubín.

Turnaj dívek potřetí v řadě ovládla Anna Sisková, která tak všechny tři své účasti v sérii přetavila na vítězství. Bohužel i přes tyto skvělé výsledky ji manko, které získala neúčastí na předchozích turnajích, odsunulo až na celkovou pátou příčku. Druhé místo v Rožnově obsadila celková vítězka Tour Karolína Kubáňová, třetí skončila celkově druhá Kristýna Kozáková.
Čtvrtou příčku ve finálovém turnaji vybojovala Tereza Najmanová, na pátém místě skončila další hráčka RTK Dominika Kramolišová. V celkovém pořadí, si tyto dvě hráčky pořadí prohodily, Dominika skončila na krásném třetím místě, hned za ní na čtvrtém místě Tereza , což znamenalo pro RTK další cenný úspěch. Do turnajů dívek se zapojilo celkem 33 hráček z celé Moravy.

 

TC Mexico Ostrava - mladší žačky (20.-22.3.)

Velmi pěkného výsledku dosáhla mezi mladšími žačkami v Ostravě také Sabina Richtrová, která se po vítěztvích 6:2, 6:1 nad Gabrielou Demlovou a následně 6:3, 7:6 nad Lenkou Zubkovou probojovala do čtvrtfinále, ve kterém podlehla Tereze Illešové.

 

Náhledy fotografií ze složky Finálový turnaj Yonex Baby Tour