Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tomáš Pavlica a Karlolína Kubáňová ve finále!

Na turnaji ObrazekSeveromoravského přeboru dětí do devítí let konaného v Synot Tip Hall se poprvé probojoval do finále Tomáš Pavlica, mezi dívkami vybojovala rovněž finálovou účast Karolína Kubáňová. Více o turnaji zde...


Severomoravský přebor - děti do 9 let, Rožnov p. R.

V sobotu se o titul přeborníka Severomoravského kraje utkali v rožnovské Synot Tip Hall chlapci, v neděli bojovaly na stejném místě dívky, přičemž v obou kategoriích slavil RTK velký úspěch. Mezi chlapci se do základní skupiny smolně nalosovali hned 3 naši hráči, Tomáš Pavlica, Matěj Cerhák a Matěj Kubín. Postup z této "rožnovské" skupiny nakonec vybojovali Tomáš Pavlica s Matějem Cerhákem, který prohral ve čtvrtfinále s pozdějším vítězem. Přes čtvrtfinále i semifinále si ovšem dokázal cestu proklestit prvně jmenovaný Tomáš Pavlica, pro kterého to bylo první finálové utkání kariéry. Vstup do finálového zápasu měl Tomáš impozantní, dostal se do velmi nadějného vedení 4:1 a svého soupeře Zpěváka jasně přehrával. Finálové utkání se ale bohužel pro Tomáše narozdíl od předešlých zápasů nehrálo na 4 vítězné gemy, ale klasicky do šesti, čehož Zpěvák dokázal využít a po velkém boji se nakonec radoval z vítězství 7:5. Pro Tomáše je i druhé místo velmi dobrým výsledkem a ukazuje, že je velkým příslibem do budoucnosti.

Mezi dívkami v nedělním turnaji postoupily ze skupiny Dominika Kramolišová,Tereza Najmanová a Karolína Kubáňová. Přes čtvrtfinále se dokázala dostat pouze Karolína Kubáňová, aktuální vedoucí hráčka Yonex baby tour, která následně svou typickou trpělivou hrou bez nevynucených chyb vyhrála i semifinále a RTK mohl slavit po sobotním finále chlapců také finálovou účast mezi dívkami. Děvčata narozdíl od chlapců hrály finále stejně jako celý turnaj na 4 vítězné gemy, ve kterých nakonec zvítězila favoritka Sisková poměrem 4:2 a získala titul Severomoravské přebornice.
Gratulujeme oběma našim  finalistům i ostatním hráčům RTK za předvedené výkony.

 


ObrazekIng. Josef Kramoliš, Tomáš Pavlica, Zpěvák

ObrazekObrazek