Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tomáš Pavlica - další z řady talentů vyrůstajících v RTK

Představujeme Vám výsledky letní sezony dalšího z řady úspěšných hráčů RTK.

 

imag0439.jpg

Tomáš i přes to, že se zůčastnil jen málo turnajů, potvrdil, že svou pílí a zápalem pro tenis patří k nadějným hráčům RTK. Jeho herní výkonnost jde stále nahoru a na své větší úspěchy má stále ještě dost času.  
Svou vysokou úroveň prokázal během sezony v soutěži družstev, kde herně patřil mezi nejlepší, ale některé zápasy díky své nezkušenosti ještě nezvládal po psychické stránce. 
Mezi jeho úspěšné turnaje v jednotlivcích patří dva" Baby Cupy" na Hutisku, kde byl jednou třetí, když v semifinále prohrál s levorukou Kozákovou z Dezy Val. Meziříčí a v druhém postoupil do finále kde prokázal velkou bojovnost a otočil z 0:3 a mečbolu na 4:3 a vítězstvím se tak rozloučil s kategorií BABYtenisu.
Tomáši přejeme ti aby jsi další tři roky v kategorii mladších žáků sbíral hodně zkušeností, které později budeš potřebovat ve svých velkých zápasech a nenechal se zkraje odradit prohranými zápasy, kterých bude jako u všech jistě celá řada.

 

 

p1170575.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Cácorka - www.CervenaCerna.cz

Nazdar bazar! Letos koluje po internetu nová možnost, jak vydělávat z domova, skvělé na jaro, když je hodinka, dvě času! Už od začátku ledna si takto sama přivydělávám a penízky přibývají!! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak si tu chvilku na sebrání volných zlaťáků najdu. Více info na www.Cervena-Cerna.cz