Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oblastní přebor mladších žákyň

Ve dnech 15.-17.ledna 2011, byl z pověření Oblastního tenisového svazu pořadatelem  Halového mistrovství Severomoravského kraje v kategorii mladších žákyň Rožnovský tenisový klub.

 

 

p1180815.jpg

Přebory se uskutečnily v SYNOT TIP HALL v Rožnově pod Radhoštěm za účasti 38 nejlepších mladších žákyň z celého severomoravského kraje. Turnaj byl poslední možností pro vybojování nominace  na Halové mistrovství ČR v této věkové kategorii. Účast nejlepších hráček kraje stanovil i vysokou bodovou hodnotu přeboru do kategorie 8 a dával předpoklad vysoké  sportovní úrovně,což se zcela naplnilo. Ve dvouhrách bylo sehráno 32 zápasů a ve čtyřhrách 14 zápasů. A jak se vedlo hráčkám našeho okresu. Dosažené výsledky to jasně potvrzují,že velmi dobře. Možno říci,že dokonale dokázaly využít „domácího“ prostředí a svými výkony dokázaly,že v této věkové kategorii je tenis v našem okresu na velmi vysoké úrovni.

 

V semifinálových zápasech dvouhry se utkaly hráčky Vančurová Sára(TK DEZA)- Stiskálková Tereza(Přerov) 6/2,6/3 a Matochová Klára (TK DEZA)- Hejčová Dominika(Kopřivnice) 6/4,6/1. Ve finalovém zápase zvítězila Matochová Klára nad Vančurovou Sárou(obě TK DEZA) 4/6,6/4,6/4. Mezi posledních osm hráček se ještě probojovaly Čecháková Eva(Zbr.Vsetín) a Richtrová Sabina(Rožnovský tenisový klub), které obě trénují v Rožnovském tenisovém klubu. Ve finále čtyřhry zvítězil pár Vančurová,Matochová(oběTK DEZA) nad Stiskálkovou(Přerov),Hejčovou(Kopřivnice) 1/6,6/2,1:0(6).
Třetí místa ještě obsadily Čecháková(Vsetín),Richtrová(Rožnov tenisový klub) a pár Kubáňová(Orlová),Najmanová (Rožnov tenisový klub).Všechny účastnice oblastního přeboru dostaly malé pozornosti od sponzora. Vítězové ,finalisté a hráčky na 3. místech krásné poháry,které věnoval pořádající Rožnovský tenisový klub.
Poháry jim budou ještě dlouho připomínat jejich tenisové začátky a dosažené úspěchy.

Touto cestou chceme pozvat všechny příznivce tenisu ve dnech 28.1. – 31.1. 2011 na halové mistrovství ČR v tenise mladších žákyň, které se bude hrát v Synot tip Hall v Rožnově pod Radhoštěm a bude pořádán Rožnovským tenisovým klub. Začátky utkání jsou denně od 9.00 hod.    

 

 

img_1148.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Katka - Zajímavý tip

Dobrý den, celý den. Mám pro Vás tip, je to novinka z oblasti online výdělků, jak pro ženy, tak pro pány.. Vydělávám si takto už od půlky ledna a jsem tím fascinována! Stamiliony tím nevydělám, ale i tak, dokud můžu, tak beru takové peníze bez práce.. Píše o tom na www.Cervena-Cerna.cz