Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oblastní halový přebor 2014 SŽ - titul Sabiny Richtrové

O minulém víkendu se uskutečnily Oblastní přebory starších žáků, dívky hrály ve Frýdlantu a kluci ve Valmezu. Obrovského úspěchu dosáhla Sabina Richtrová, když vyhrála ve dvouhře. Skvěle si vedl i Dominik Holiš, který byl dvakrát ve finále.

Přeboru dívek se z našeho klubu účastnila pouze Sabina. Ta až do finále procházela s jasnými výsledky a třeba v semifinále porazila Odlevákovou dvakrát 6:1. Ve finále se pak střetla s Wojcikovou. První set byl vyrovnaný a Sabina ho vyhrála 7:5. V druhém však již dominovala a vyhrála 6:1. Ve čtyřhře se Sabina společně s Odlevákovou probojovaly do semifinále, kde nestačily na pár Kubáňová-Kramolišová.

Na přeborech chlapců reprezentovali náš klub Dominik Holiš, David Michut, Tomáš Šustáček, Matěj Cerhák, Jan Žilinský a Matěj Kubín. Výborně si vedl Dominik, který se probojoval až do finále. Na této cestě porazil v semifinále druhého nasazeného Zoubka 7:5, 6:3. Ve finále podlehl největšímu favoritovi Jermářovi 2:6, 3:6. Skvělou formu Dominik potvrdil i ve čtyřhře, když se společně s Postupou také dostali až do finále, ve kterém podlehli nejvýše nasazenému páru Jermář - Zoubek. Z dalších našich hráčů se vedlo nejlépe Davidovi a ještě mladšímu žákovi Matějovi. Oba dva se dostali do osmifinále, kde již na své soupeře nestačili, protože měli opravdu těžký los, David narazil na Jermáře a Matěj na Zoubka.

Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a gratulujeme především Sabině a Dominikovi k výborným výsledkům a přejeme jim mnoho štěstí a úspěchu na halovém MČR, kam by se díky svým výkonům měli nominovat.

 

Náhledy fotografií ze složky OPh2014 SŽ