Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši starší žáci ovládli domácí turnaj

12. 3. 2014

Na tomto turnaj jsme měli silné zastoupení našich hráčů. A vedli si výborně, vždyť mezi 4 semifinalisty byli tři: Dominik, Tomáš a David Michut, který ve čtvrtfinále porazil dalšího našeho hráče Tomáše Pavlicu. V semifinále vyřadil Dominik Davida dvakrát 6/1 a Tomáš porazil Mikuláka (6/4 a 6/2), který před tím vyřadil druhého nasazeného Poloučka. Ve finále se tak utkali Dominik s Tomášem. První set ovládl Dominik 6/3, ve druhém se karta obrátila, Tomáš se zlepšil a vyhrál 6/2. Nastoupil tak tiebreak do 10 bodů, ve kterém se Tomášovi vůbec nedařilo a Dominik ho jasně vyhrál.
Podobná, ale obrácená situace byla ve čtyřhře, když se do finále dostaly páry Tomáš Šustáček - David Michut a Dominik Holiš - Jan Postupa. Prvně jmenovaný pár nakonec vyhrál poměrem 6/2, 6/2. Všichni naši hráči družstva starších žáků se předvedli ve velmi dobré formě. Všem gratulujeme k výborným výkonům, zvláště vítězům.

Stejného turnaje se zúčastnila i jediná naše hráčka a to ještě mladší  žákyně Anetka Chudějová, která se dostala do čtvrtfinále, což je také pěkný výkon. Turnaj dívek vyhrála Karolína Kubáňová, která ve finále porazila Michaelu Kuchařovou 6/1 a 6/3.

 

Náhledy fotografií ze složky SŽ 08032014