Jdi na obsah Jdi na menu
 


Family Cup – jaro 2013

2. 5. 2013

 

Účastníci byli rozděleni do dvou skupin. V první skupině BABY bylo 10 párů, které hrály ve dvou základních skupinách. Obě skupiny měli své jasné vítěze, a to Peťu Kváče s tatínkem a Daniela Vašenku s dědečkem. Oba páry vyhrály všechny své zápasy ve skupině a nakonec se potkaly ve finále. Jako druzí ze skupin postoupily Terezka Křenková s oběma rodiči a Amálka Vyjídáková, která hrála střídavě s různými „náhradními příbuznými“. Obě dívky se po porážce v semifinále utkaly o třetí místo, které získala Terezka Křenková. Finále soutěže BABY bylo velmi vyrovnané a rozhodovalo se až v tiebreaku. Nakonec byl šťastnější Daniel Vašenka a druhý tak skončil Peťa Kváč.

Druhou skupinu Žáci tvořilo 9 párů, které také byly rozděleny do dvou základních skupin. První skupinu vyhrála Dominika Hejčová se svým strýcem bez ztráty zápasu. Druhou skupinu vyhrál Tomáš Pavlica s kondičním trenérem panem Šírou také bez ztráty zápasu. Jako druzí ze skupin postoupili do bojů o vítězství David Michut s tatínkem a Tomáš Šustáček s bratránkem. V prvním semifinále porazil David až v tiebreaku Tomáše Pavlicu a Tomáš Šustáček Dominiku. V boji o třetí místo porazila Dominika Hejčová Tomáše Pavlicu. Ve finále jsme byli svědky skvělých výměn a nakonec se z vítězství radoval David Michut a druhý skončil Tomáš Šustáček.

Celkově se turnaj velmi vydařil, čemuž napomohlo skvělé počasí a také téměř dokončené zázemí tenisového areálu. I když jsme byli někdy svědky tuhých bojů, tak o body zde nešlo, a vítězi jsou tak všichni, kteří se dobře pobavili, pěkně si zahráli a rozehráli se tak na soutěžní utkání družstev.

Přejeme všem hráčům a družstvům úspěšný start do nové sezóny.

 

Výkonný výbor RTK

 

 

Náhledy fotografií ze složky Family cup