Jdi na obsah Jdi na menu
 


Family Cup – jaro 2013

 

Dne 27.4.2013 proběhl již 5. ročník klubového turnaje, kterým jsme otevřeli letní sezónu 2013. K účasti se prezentovalo 19 párů, které tvořili naši členové se svými rodiči, prarodiči, strýci, bratranci, atd… Vedle našich členů se účastnili dva hosté ze spřátelených klubů.

 

Účastníci byli rozděleni do dvou skupin. V první skupině BABY bylo 10 párů, které hrály ve dvou základních skupinách. Obě skupiny měli své jasné vítěze, a to Peťu Kváče s tatínkem a Daniela Vašenku s dědečkem. Oba páry vyhrály všechny své zápasy ve skupině a nakonec se potkaly ve finále. Jako druzí ze skupin postoupily Terezka Křenková s oběma rodiči a Amálka Vyjídáková, která hrála střídavě s různými „náhradními příbuznými“. Obě dívky se po porážce v semifinále utkaly o třetí místo, které získala Terezka Křenková. Finále soutěže BABY bylo velmi vyrovnané a rozhodovalo se až v tiebreaku. Nakonec byl šťastnější Daniel Vašenka a druhý tak skončil Peťa Kváč.

Druhou skupinu Žáci tvořilo 9 párů, které také byly rozděleny do dvou základních skupin. První skupinu vyhrála Dominika Hejčová se svým strýcem bez ztráty zápasu. Druhou skupinu vyhrál Tomáš Pavlica s kondičním trenérem panem Šírou také bez ztráty zápasu. Jako druzí ze skupin postoupili do bojů o vítězství David Michut s tatínkem a Tomáš Šustáček s bratránkem. V prvním semifinále porazil David až v tiebreaku Tomáše Pavlicu a Tomáš Šustáček Dominiku. V boji o třetí místo porazila Dominika Hejčová Tomáše Pavlicu. Ve finále jsme byli svědky skvělých výměn a nakonec se z vítězství radoval David Michut a druhý skončil Tomáš Šustáček.

Celkově se turnaj velmi vydařil, čemuž napomohlo skvělé počasí a také téměř dokončené zázemí tenisového areálu. I když jsme byli někdy svědky tuhých bojů, tak o body zde nešlo, a vítězi jsou tak všichni, kteří se dobře pobavili, pěkně si zahráli a rozehráli se tak na soutěžní utkání družstev.

Přejeme všem hráčům a družstvům úspěšný start do nové sezóny.

 

Výkonný výbor RTK

 

 

Náhledy fotografií ze složky Family cup