Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dominik Holiš vítězem dalších dvou turnajů starších žáků

dsc_1411.jpgNa kurtech TK Deza Valašské Meziříčí a RTK Rožnov proběhly další dva turnaje starších žáků kat. C, které suverenně opanoval hráč RTK Rožnov Dominik Holiš.

Ve dnech 13. - 15.8 proběhl turnaj st. žáků ve val. Meziříčí, kde Dominik vyřadil na cestě za vítězstvím postupně své oddílové spoluhráče  Davida Michuta 6:2 6:2 a Tomáše Šustáčka 6:4 6:1. Semifinále vyhrál hladce s Haškem 6:2 6:1 a finále s Morfoniosem 6:0 6:1.
Z hráčů RTK se kromě již zmiňovných tří hráčů zůčastnil turnaje ještě Matěj Cerhák, který v prvním kole zvítězil nad Kotáskem 6:4 6:2  a ve druhém kole již nestačil na Podzemného kterému podlehl 6:2 6:1. Tomáš Šustáček vyřadil ve druhém kole Postupu a ve čtvrtfinále narazil na již vzpomínaného vítěze Dominika Holiše.
Čtyřhru vyhrál rovněž Dominik Holiš, který se svým spoluhráčem Postupou vyhráli ve finále vyhráli hladce s párem Postupa Richard - Mikulák  6:2 6:1.

Další turnaj v této věkové kategorii  pořádal RTK ve dnech 17. - 19.8. I na domácích kurtech vyhrál suverenně Dominik Holiš, který opět celkem hladce prošel až do finále, kde se utkal s dalším domácím hráčem Davidem Michutem, kterého porazil 6:3 6:0.
Z dalších domácích hráčů se ještě představili Standa Řezáč, který po vítězném prvním kole vypadl ve čtvrtfinále se Štěpánem 2:6 2:6. Další hráč Zeithamel prohrál v prvním kole s Černotou 6:7(4) 6:0 6:2. Čtyřhru vyhráli Dominik Holiš se Štěpánem, když ve finále porazili  pár Vavřín Černota 7:5 4:6 6:1.
Dominikovi k dosaženým vítězstvím blahopřejeme a přejeme hodně dalších takových turnajů.

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Starší žáci - 2013