Jdi na obsah Jdi na menu
 


Domácí turnaj BABY

Ve druhém srpnovém víkendu pořádal náš klub turnaj BABY hráčů. V sobotu hráli kluci a z našeho klubu se účastnili Péťa Kváč a Šimon Růčka. Oba si vedli dobře v základních skupinách, když ji Šimon vyhrál a Petr postoupil z druhého místa. Ve finálové části se oba potkali s jasným vítězem Barcikem z Polska, Šimon v semifinále, takže pak bojoval o třetí místo a nakonec skončil čtvrtý. Petr  v semifinále porazil svého velkého rivala Bobka z Valmezu a ve finále nestačil na Barcika. Oba naši kluci hráli velmi dobře, gratulujeme.

Větší zastoupení jsme měli v neděli při turnaji dívek. Kačka Fukalová skončila na krásném 4. místě, Nella Fiuáršková skončila 6., Vendulka Kubáňová 7. a útěchu vyhrála Kristýna Cependová. I děvčatům gratulujeme k pěkným výkonům.