Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čecháková, Richtrová ve finále turnaje mladších žaček pořádaný RTK

9. 2. 2011

V Rožnově p.R. se uskutečnil další z řady turnajů pořádaných Rožnovským tenisovým klubem.I přes chřipkovou epidemii se nakonec turnaje zůčastnilo 31 hráček, což svědčí o postupném získávání dobrého jména díky perfektní organizaci a kvalitnímu zázemí pořádaných turnajů.
Turnaj skončil bez větších překvapení, když do semifinále se probojovaly první tři nasazené hráčky a jediným ikdyž ne velkým překvapením bylo vítězství sice o rok starší ale až třetí nasazené Evy Čechákové nad Klárou Silka.
Jako druhá nasazená byla domácí hráčka Sabina Richtrová, která se probojovala do finále po těžkých zápasech s domácími hráčkami Dominikou Kramolišovou a Karolínou Kubáňovou.V semifinále si poradila s Ciencialovou 7:5, 6:3.

Ve finále se tak střetly dalo by se říct dvě domácí hráčky, jelikož Eva čecháková trénuje rovněž v RTK. Čecháková nakonec zvítězila nad Sabinou Richtrovou 6:2,6:3, když zápas již dohrávala s počinající chřipkovou virózou, která ji nedovolila nastoupit na finále ve čtyřhře se Sabinou Richtrovou a zápas tak musely skrečovat.Vítězkami ve čtyřhře se tak staly Ondrejčeková - Silka.
Pěkný výkon podala na ternaji rovněž domácí hráčka Dominika Kramolišová, která v prním kole zvítězila po boji nad Novákovou z Brna, a ve druhém kole rovněž po boji, ikdyž výsledek tomu nenapovídal prohrála s již zmiňovanou Sabinou Richtrovou.
Gratulujeme všem zmiňovaným hráčkám k jejich výkonům a přejeme další úspěchy.
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář