Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaje

Příspěvky

Letní výsledky našich hráčů

Velmi dobře si vedla na začátku července Anetka Chudějová na "B" turnaji ve Dvoře Králové, když v singlu postoupila do čtvrtfinále a v deblu společně s Mikulcovou do semifinále. Na konci července Anetka vyhrála "C" turnaj ve Frýdku-Místku, když ve finále porazila první nasazenou Tomečkovou 6:3, 6:1. 

Barunka Fukalová vyhrála čtyřhru společně s Anetkou Chudějovou na turnaji O.S. Mladý tenista a ve dvouhře se dostala do semifinále.

Výborně si vedou naše mladší žačky. Barborka Káňová se několikrát probojovala do semifinále čtyřhry, Kačka Fukalová se dostala několikrát do semifinále singla a finále debla. Vendulka Kubáňová si zahrála finále ve Vitality Slezsko v singlu i deblu a Terka Zezhulčíková dokonce debla na tomto turnaji vyhrála.

Děvčatům gratulujeme a přejeme další úspěšné turnaje!

 

 
14. 8. 2016 | Rubrika: Turnaje

Terka opět dobyla "A" ČLTK v deblu!

Na začátku srpna startovala Terezka Křenková na "A" turnaji v Praze. V singlu měla těžký los, když v osmifinále narazila na pozdější vítězku Kubíkovou a podlehla ji 3:6, 2:6. Vynahradila si to ale v deblu. Se svojí oblíbenou partnerkou Aničkou Panchartek vyhrály debla, když ve finále porazily pár Šalková-Zelená dvakrát 6:2.
Gratulujeme ke skvělému výsledku!

 
14. 8. 2016 | Rubrika: Turnaje

Terka na MČR

Terezka Křenková startovala na MČR, které se konalo na začátku července. V singlu porazila v prvním kole Krejzovou 4:6. 6:1, 6:1. Ve čtyřhře dosáhla pěkného úspěchu, když se společně s Annou Panchartek dostaly do čtvrtfinále.
Blahopřejeme k pěknému výsledku a skvělé reprezentaci RTK.

 
14. 8. 2016 | Rubrika: Turnaje

Terka skvělá na "A" v Praze.

Skvělého úspěchu dosáhla Teka Křenková na "A" turnaji mladších žákyň v Praze, když se v singlu probojovala do semifinále,ve kterém podlehla pozdější vítězce Černé. Avšak společně s Annou Panchartek vyhrály čtyřhru, když ve finále porazily pár Dvořáková-Jelínková poměrem 7:6, 6:4.
Gratulujeme!!!

 
26. 3. 2016 | Rubrika: Turnaje

Terezka Zezhulčíková vyhrála čtyřhru.

Skvělého úspěchu dosáhla na turnaji "C" mladších žákyň ve Zlíně Terka Zezhulčíková, když společně s Natali Davidovou vyhrály čtyřhru. Ve finále porazily pár Kulhánková-Motyková 5:7, 6:3, 1:0(4).
Gratulujeme!!!

 
26. 3. 2016 | Rubrika: Turnaje

Terezka na MČR

Ve dnech 6.-9.2.2016 proběhlo halové MČR mladších žákyň, kterého se zúčastnila naše hráčka Terezka Křenková. Terka měla velmi těžký los, který ji do prvního kola určil za soupeřku čtvrtou nasazenou 60 bodovou Kubíkovou. Po prohraném 1. setu 3:6 spadla z Terky nervozita a ve druhém setu vedla 4:1, bohužel se jí nepodařilo zápas otočit a vyhrát. V deblu společně s Ivanovou vyhrály první kolo nad párem Starečková-Šmejkalová 6:0, 6:4. Terezka tak sbírala velmi cenné hráčské zkušenosti z nejvyššího domácího turnaje. Děkujeme ji za vzornou reprezentaci klubu.

 
8. 3. 2016 | Rubrika: Turnaje

Naše dívky úspěšné na domácím turnaji SŽ.

Dne 16.1.2016 pořádal náš klub "C" turnaj starších žákyň. Pěkného úspěchu dosáhla Anetka Chudějová, která se probojovala do finále dvouhry, ve kterém podlehla Svozilové 2:6, 4:6. Společně se svojí přemožitelkou pak vyhrály čtyřhru, když porazily pár Hrubanová-Tomečková 6:2. 6:3. 
Velmi dobře si vedla na turnaji i Barča Fukalová, která se ve dvouhře i ve čtyřhře dostala vždy do semifinále. 

Oběma děvčatům gratulujeme!

 
30. 1. 2016 | Rubrika: Turnaje

Terezka vítězkou Oblastního přeboru!!!

Vynikající úspěch zaznamenala Terka Křenková, když vyhrála Oblastní přebor ve dvouhře i čtyřhře!

Ve dvouhře si postupně poradila s Kubačákovou, Damaškovou, Sikorovou a ve finále se utkala s první nasazenou Klimovičovou. Terka prohrála první set 4:6, pak však zápas otočila a další sety vyhrála 6:3 a 6:1. Společně pak s poraženou finalistkou vyhrály finále čtyřhry, když porazily pár Kajabová-Pobořilová. Gratulujeme Terce ke skvělému úspěchu.

zde můžete vidět fotky z přeboru

 
17. 1. 2016 | Rubrika: Turnaje

Úspěšný start našich hráčů do zimní sezóny

Velmi úspěšný start do halové sezóny měly dvě naše mladší žačky. Terezka Křenková reprezentovala SmTS v Junior Fed cupu, když společně se svými spoluhráčkami Noskovou a Fížovou skončily jako třetí, při čemž porazily tým JmTS, který stojí především na Prostějovu. Zde můžete vidět i fotky.

Vendulka Kubáňová se na turnaji "C" pořádaným SK Vitality Slezsko dostala až do finále, když postupně porazila 4 hráčky a prohrála až ve finále s Heiderovou 1/6, 5/7.

Dominik Holiš si dobře vedl na turnaji dorostu "B" v Havířově, když se dostal do čtvrtfinále.

Našim hráčům gratulujeme a přejeme další úspěchy.

 
15. 12. 2015 | Rubrika: Turnaje

Anetka a Terka na MČR

Letos náš klub reprezentovaly na MČR MŽ dvě děvčata, a to Anetka Chudějová a Terezka Křenková. Toto považujeme za obrovský úspěch, byť své první zápasy obě holky prohrály. Terezka v prvním kole v třísetovém zápase s Mihokovou poměrem 6:3, 5:7, 2:6 a Anetka ve druhém kole s Panchartek poměrem 4:6, 5:7. Obě děvčata sehrála vyrovnané bitvy a oběma gratulujeme ke skvělé reprezentaci.

 
18. 8. 2015 | Rubrika: Turnaje