Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaje

Příspěvky

Domácí dvorce jako nedobytný hrad ….

Tak přesně tohoto rčení se drželi a doslova si brali za své hráči Rožnovského tenisového klubu při turnaji mladších žáků, který pořádal RTK ve dnech 11.-13. srpna letošního roku pod názvem :

„O pohár města Rožnova pod Radhoštěm“.

 
4. 9. 2012 | Rubrika: Turnaje

Kolo před koncem mají MŽ jistotu postupu na MČR, SŽ si ale boj za postupem do ligy nečekaně zkomplikovali:

Předposlední kolo dlouhodobých soutěží družstev už dalo našemu „A“ družstvu MŽ definitivní pojistku na postup mezi nejlepší družstva ČR v této věkové kategorii.

 
19. 6. 2012 | Rubrika: Turnaje | Fotografie: Družstva 2012, MŽ - RTK -Vratimov

Sabina Richtrová na oblastních přeborech SŽ ve čtvrtfinále

O minulém víkendu proběhly oblastní přebory staršího žactva – naši chlapci se přeborů v Orlové nezúčastnili a tak náš klub reprezentovala pouze děvčata, která měla svůj přebor v Havířově.

 
12. 6. 2012 | Rubrika: Turnaje

Obrovský úspěch MŽ RTK - postupují mezi nejlepší družstva ČR do Jihlavy !

I když do konce dlouhodobých soutěží družstev zbývají ještě dvě kola, „A“ družstvo MŽ RTK si již v 5. kole prakticky zajistilo postup do finálového turnaje mistrovství ČR mladšího žactva smíšených družstev, které se koná od 19. 7. 2012 již tradičně v Jihlavě.

 
5. 6. 2012 | Rubrika: Turnaje

Naše „A“ družstva MŽ i SŽ na vítězné vlně:

Mistrovské soutěže družstev se přehouply do své druhé poloviny a naše „A“ družstva mladších i starších žáků jsou i nadále bez porážky. Uplynulý víkend se jim nadmíru vydařil – obě družstva zvítězila bez ztráty jediného zápasu poměrem 9:0.

 
29. 5. 2012 | Rubrika: Turnaje | Fotografie: Družstva , MŽ - RTK-Vitality

Velký úspěch RTK na oblastních přeborech MŽ:

Mistrovské soutěže družstev měly o uplynulém víkendu přestávku z důvodu konání oblastních přeborů mladšího žactva. Chlapci bojovali o tituly přeborníků oblasti v Havířově, dívky v Olomouci. Těchto přeborů se zúčastnili všichni nejlepší a naši hráči zde zaznamenali další velké osobní úspěchy, které opět více zviditelnily i RTK v očích široké tenisové veřejnosti.

 
23. 5. 2012 | Rubrika: Turnaje

Radegast CUP našim mladším žákům žádný velký úspěch nepřinesl:


I když zimní halová sezóna ještě úplně nekončí, naši mladší žáci ji již ukončili o uplynulém víkendu v domácí Synot Tip Hall na turnaji kategorie „B“. Tohoto velmi silně obsazeného turnaje (kat. 11) se zúčastnilo hned 7 našich zástupců, kterým se ovšem moc nevedlo.

 
28. 3. 2012 | Rubrika: Turnaje

ÚSPĚŠNÝ TURNAJOVÝ VÍKEND RTK

Na několika  frontách bojovali naši mladší žáci o uplynulém víkendu o další body a nutno dodat,  že se jim většinou dařilo a někteří z nich dosáhli na další osobní úspěchy.

 
21. 3. 2012 | Rubrika: Turnaje

David Michut vítězem turnaje v Trojanovicích, spolu s Tomášem Pavlicou vyhráli i čtyřhru:

TK Na Dolině o. s. byl pořadatelem turnaje „C“ kategorie 5 Dolina Prince open mladších žáků, kterého se zúčastnili i 3 naši zástupci – David Michut, Tomáš Pavlica a Matěj Cerhák.

 
14. 3. 2012 | Rubrika: Turnaje

Těžký los našich mladších žáků na turnaji ve Frýdku – Místku:

Ze  tří našich původně přihlášených zástupců na turnaji kategorie „C“ mladších žáků ve Frýdku-Místku se tohoto turnaje zúčastnil pouze Standa Řezáč. Tomáš Pavlica a David Michut se pro nemoc odhlásili ještě před prezentací. Do turnaje byl nakonec dodatečně  přijat i Matěj Cerhák.

 
6. 3. 2012 | Rubrika: Turnaje