Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaje

Příspěvky

Anetka potřetí vítězná a úspěchy dalších hráčů RTK

 
12. 9. 2013 | Rubrika: Turnaje

Úspěchy našich MŽ v závěru prázdnin

Matěj Kubín se na turnaji kategorie "B" ve FM 27.8. dostal do osmifinále, když porazil v 2. kole Dronga 6:3, 6:2. Matěji, gratulujeme, je potřeba získávat zkušenosti na turnajích vyšších kategorií. David Zeithamel se na turnaji "C" v Beskydském TK 29.8. dostal do semifinále, když postupně porazil Kaňáka a především v dalším kole Mariana Holešovského 6:2, 6:3. Ve čtyřhře se David společně s Pacákem dostali do finále. Davide, gratulujeme! Výborně si vedla i Anetka Chudějová, která se na zmiňovaném "B" turnaji ve FM probojovala do čtvrtfinále, když porazila Prici a Panáčkovou. Anetko, to je výborný výsledek na "B" turnaji, gratulujeme! Turnaje v Beskydském se zúčastnila i Barča Fukalová, která vyhrála v prvním kole nad Kovaříkovou. Všem hráčům děkujeme za dobrou reprezentaci klubu a přejeme úspěchy i v září.

 
2. 9. 2013 | Rubrika: Turnaje

Matěj Kubín dvakrát ve finále ve Šternberku

Matěj pokračoval ve výborných výsledcích, když se o posledním víkendu na turnaji kategorie "C" probojoval do finále dvouhry i čtyřhry. Ve dvouhře hrál o titul s Gedeonem, kterého letos již nejednou porazil. Tentokrát se to nepovedlo a Matěj prohrál 2:6 a 3:6. Ve finále čtyřhry společně s Častulíkem nestačili na pár Dokoupil - Divila a prohráli až po boji v královském tiebreaku 7:10. Matěji nevadí, držíme palce do dalších turnajů.

 
26. 8. 2013 | Rubrika: Turnaje

Dominik Holiš vítězem dalších dvou turnajů starších žáků

dsc_1411.jpgNa kurtech TK Deza Valašské Meziříčí a RTK Rožnov proběhly další dva turnaje starších žáků kat. C, které suverenně opanoval hráč RTK Rožnov Dominik Holiš.

 
25. 8. 2013 | Rubrika: Turnaje | Fotografie: Starší žáci - 2013

Domácí turnaj Matěj vyhrál, Anetka druhá.

Ve dnech 13.-15.8.2013 pořádal náš klub turnaj MŽ kategorie "C". Turnaje se zúčastnilo 5 našich hráčů. David Zeithamel vyhrál 2 kola a Matěj Kubín získal svůj šestý letošní titul, když ve finále porazil Kuse 6:0 a 6:3. Matěj doma předváděl opravdu pěkný tenis. Ve čtyřhře se klukům již tolik nedařilo. V turnaji dívek šla Anetka Chudějová za svým třetím titulem, ve finále však po boji podlehla první nasazené Akivanové 4:6, 2:6. Turnaj hrála i Barbora Fukalová, která vyhrála první kolo. Nedařilo se Terezce Valové, která první kolo prohrála, ale vynahradila si to společně s Anetkou, když se dostaly do finále, kde podlehly prvnímu nasazenému páru Akivanová-Jansová 0:6, 1:6. Gratulujeme našim hráčům k pěkným výsledkům.

 
15. 8. 2013 | Rubrika: Turnaje | Fotografie: MŽ Rožnov 13082013 | Komentářů: 0

Turnaj BABY 10-11/8 2013

O posledním víkendu pořádal náš klub turnaj v kategorii BABY, kterého se zúčastnili i 3 naši hráči.

Nejlépe si vedla Terezka Křenková, která nejdříve vyhrála svoji základní skupinu. Ve finálové soutěži nejprve porazila Pastrňákovou 4:3, bohužel pak nestačila na Pobořilovou a hrála tak o třetí místo. Byl to boj s Hendrychovou, který nakonec Terka prohrála 2:4. Gratulujeme Terezce k převedenému výkonu a přejeme další úspěchy v boji o celkové umístění v tour. V soutěži dívek hrála ještě Kamilka Slováková. Té se nepodařilo po prázdninových volnějších dnech chytit ten správný rytmus a vůbec se jí nevedlo. Kamilko, nevadí, příště to bude lepší. V soutěži chlapců hrál Peťa Kváč. V základní skupině skončil 4. a postoupil tak do útěchy, kde v prvním kole porazil svého tradičního rivala Vojtu Bobka z Valmezu. V dalším kole však prohrál a vynahradil si to v boji o konečné 11. místo, když porazil Juřenu 4:0 a vrátil mu tak porážku ze základní skupiny.  Peťo, také gratulujeme k pěknému výsledku.

 
13. 8. 2013 | Rubrika: Turnaje

Dominik Holiš vyhrál turnaj starších žáků ve Vsetíně

Ve Vsetíně proběhl tento vikend turnaj starších žáků, který suverenním způsobem ovládl Dominik Holiš - hráč RTK, který při cestě za vítězstvím ve čtyřech zápasech ztratil pouhých 9 gemů .
Rovněž ve čtyřhře se svým spoluhráčem Skládalem ze Zlína zvítězili bez ztráty setu.
Dominikovi blahopřejeme  a přejeme  hodně úspěchů i v nadcházejícím turnaji starších žáků, tentokrát pořádaný TK Deza Valašské Meziříčí. Tohoto turnaje se zůčastní i další hráči
RTK - Pavlica Tomáš, Michut David a Cerhák Matěj.
 

 
13. 8. 2013 | Rubrika: Turnaje

Anetka vyhrála druhý turnaj!

 
2. 8. 2013 | Rubrika: Turnaje

Matěj opět vítězný a další pěkné výsledky

Matěj Kubín vyhrál turnaj v Novém Jičíně, David Zeithamel v Hranicích ve finále, Denisa Dobešová v semifinále.

 
29. 7. 2013 | Rubrika: Turnaje

Naši hráči dobývají Šumperk

Skvěle si vedla o uplynulém víkendu Anetka Chudějová, když zde vyhrála svůj první turnaj v kategorii MŽ. Navíc se dostala i do finále čtyřhry. O týden dříve si výborně vedl Dominik Holiš, který se probojoval do finále dvouhry, kde prohrál s prvním nasazeným hráčem po lítém boji ve třech setech 1:6, 6:3 a 5:7. Společně se pak s Tomášem Pavlicou dostali také do finále čtyřhry. Našim hráčům gratulujeme!

 
23. 7. 2013 | Rubrika: Turnaje