Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaje

Příspěvky

Matěj mezi 16 nejlepšími v ČR

Výborného výsledku dosáhl Matěj Kubín, když se na MČR probojoval mezi posledních 16 hráčů. Porazil Truhláře 6/1, 6/3 a potom Kolijeva 4/6, 6/2 a 6/3. Matěji, gratulujeme!

 
28. 7. 2014 | Rubrika: Turnaje

Výborné výsledky na "B" turnajích

Skvělý výsledek zaznamenal Dominik Holiš, když vyhrál turnaj SŽ kategorie "B" v Pardubicích. Ve finále porazil Hájka 6/2, 6/1. K titulu z dvouhry přidal ještě finálové umístění ve čtyřhře, když společně s Poloučkem nestačili na pár Barnat-Tyrpák. Gratulujeme!

Také Matěj Kubín si velmi dobře vedl na "B" turnaji MŽ v Táboře, když se dostal až do finále, ve kterém podlehl Jurajdovi 1/6,1/6. Ve čtyřhře se společně s Davidem Zeithamelem probojovali do semifinále. Klukům také gratulujeme!

Terezka Křenková si dobře vedla na "C" turnaji v Novém Jičíně, když se dostala do dvou finále. Ve dvouhře podlehla Macháčkové 1/6,3/6 a ve čtyřhře společně s Pastrňákovou páru Macháčková-Ondroušková 1/6,3/6. I Terezce blahopřejeme k pěknému výsledku.

 
11. 7. 2014 | Rubrika: Turnaje

David ovládl turnaj v Odrách

Skvěle si vedl na "C" turnaji MŽ David Zeithamel, když získal svůj premiérový titul ve dvouhře po vítězství nad Nováčkem 6/1,6/2 a další titul přidal ve čtyřhře s dalším naším hráčem Petrem Janíkem, když společně porazili pár Neuwirth-Guráš 6/3,6/4.
Gratulujeme!

 
2. 7. 2014 | Rubrika: Turnaje

Oblastní přebory 2014 SŽ - vítězná Sabina

Skvěle si vedli naši nejlepší starší žáci na oblastních přeborech. A to především Sabina Richtrová, která si odvezla oba tituly. Ve dvouhře  porazila ve finále Kubáňovou 6/4 a 7/5 a ve čtyřhře společně s Wojcikovou porazily pár Ungersböková-Odleváková 6/0 a 6/3. Dominik Holiš se dostal až do finále dvouhry, ve kterém podlehl svému spoluhráči z družstva Pavelkovi 0/6 a 4/6. Dominik na cestě do semifinále porazil dalšího našeho hráče Tomáše Šustáčka  a stejně jako Tomáš se do čtvrtfinále probojoval i David Michut. Tomáš se navíc dostal společně s Matýskem do finále čtyřhry, ve kterém podlehli páru Pavelka-Zoubek.
Gratulujeme všem hráčům a především Sabině k pěkným výsledkům.

 
18. 6. 2014 | Rubrika: Turnaje

Oblastní přebory 2014 MŽ

Výborně si vedli dva naši mladší žáci na oblastním přeboru v Havířově. Matěj Kubín se dostal až do finále, ve kterém podlehl Horákovi 2/6 a 0/6. Společně pak spolu oba hráči vyhráli čtyřhru, když porazili pár Dokoupil - Divila 2:1 na sety. Přemek Dokoupil k finálovému umístění ve čtyřhře přidal účast ve čtvrtfinále dvouhry, ve kterém podlehl pozdějšímu vítězi Horákovi poměrem 0/6, 2/6. Matějovi i Přemkovi gratulujeme k pěkným výsledkům a Matějovi také k nominaci na MČR.

 
3. 6. 2014 | Rubrika: Turnaje

Naši hráči na "A" turnaji

Na konci dubna proběhl "A" turnaj starších žáků v Prostějově, kterého se zúčastnili naši 3 hráči. Nejlépe si vedla Sabina Richtrová, která se probojovala do semifinále, ve kterém podlehla pozdější vítězce Josefové 4/6, 3/6. Dominik Holiš se dostal do osmifinále a Tomáš Šustáček skončil o kolo dříve. Gratulujeme všem k dobrým výsledkům, především Sabině.

 
2. 5. 2014 | Rubrika: Turnaje

Naši starší žáci úspěšní na turnajích dorostu.

Výborně si vedl Dominik Holiš na "C" turnaji dorostu v Rožnově, když se probojoval do finále. Cestou narazil na dalšího našeho hráče Tomáše Šustáčka, kterého porazil ve čtvrtfinále. Ve finále Dominik podlehl Adamovichovi až po vyrovnaném boji v tiebreaku konečným skóre: 7/6, 4/6 a 0/1 (2).

Dobře si také vedla Sabina Richtrová, která startovala na "A" turnaji dorostu ve Vésce a prošla přes první kolo, když porazila Čechákovou 6/1 a 7/6 (3) a vybojovala tak 75 bodů.

Blahopřejeme k výsledkům a k získaným zkušenostem z dorostenecké kategorie.

 
12. 4. 2014 | Rubrika: Turnaje

Vydařený konec března - deblové tituly

Výborně si vedli na konci měsíce naši mladší žáci Terezka Křenková a David Zeithamel, když vyhráli čtyřhry na "C" turnajích a dosáhli i pěkných umístění v singlu.

 
1. 4. 2014 | Rubrika: Turnaje | Fotografie: MŽ 29032014

Okresní přebor ve FM

O minulém víkendu se uskutečnil otevřený okresní přebor Frýdku-Místku, na kterém byli úspěšní dva naši hráči. Přemek Dokoupil si zahrál finále dvouhry, když v semifinále vyřadil dalšího našeho hráče Davida Zeithamla poměrem 4/6, 6/0 a 1/0 (1). Ve finále Přemek nestačil na Nedvídka a podlehl mu 5/7, 6/1 a 0/1 (6). Čtyřhru vyhrál David společně se Žákem, když porazili druhou finálovou dvojici Nedvídek - Havránek 6/3 a 6/2. Oběma našim hráčům gratulujeme.

 
23. 3. 2014 | Rubrika: Turnaje

Úspěšná Sabina na "A" turnaji

Sabina Richtrová si velmi dobře vedla na "A"  turnaji minulý víkend ve Zlíně. Ve dvouhře se probojovala do čtvrtfinále, kde bohužel nestačila na tradiční soupeřku Hejčovou dvakrát 3/6. Ve čtyřhře si vedla výborně a společně s Bužkovou celý turnaj vyhrály, když ve finále porazily pár Šebestová - Sisková poměrem 6/4 a 6/3. Gratulujeme!

 
23. 3. 2014 | Rubrika: Turnaje