Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam hráčů na kondiční přípravu

Kondiční příprava je pro všechny níže jmenované hráče a hráčky důležitá a je nedílnou součástí celkové tenisové přípravy.

Kondiční příprava je pro všechny níže jmenované hráče a hráčky důležitá a je nedílnou součástí celkové tenisové přípravy.Poplatek za kondiční přípravu se bude vybírat měsíčně a bude čínit 200,-Kč. Poplatky budou vybírat jednotliví trenéři na svých trénincích a odevzdávat do klubovní pokladny, ze které se kondiční příprava pro všechny hráče bude hradit společně.
Kondiční příprava probíhá každou sobotu od 10,00 -12,00 v tělocvičně ZŠ na Dolní Bečvě a zůčastnit se ji můžou i hráči a hráčky, kteří zde nejsou jmenováni, ale jsou členy RTK.Od prosince bude kondiční příprava rozšířena z důvodů konání turnajů o čemž budete včas informováni.

Hráči :   Holiš Dominik,  Šustáček Tomáš,   Pavlica Tomáš,   Cerhák Matěj,   Kubín Matěj,   Husek Michal,   Kolařík Vašek,   Dostál Danek,   Kašpar Danek,   Mikuš Ivo,   Kvač Petr,   Mikulenka Patrik,  Holešovský Marian,   Porubský Radek

Hráčky :  RichtrováSabina,   Najmanová Terezka,   Kramolišová Dominika,   Kolaříková Adélka, Dostálová Klárk,   Bohušíková Katka,   Kramolišová Monika,   Martinková Eliška,  Chudějová Anetka, Fukalová Barča,   Strakošová Valinka,   Kučerová Adélka,   Bartoňová Kamča,   Ručková Adélka,   Drápalová Martina,   Crhová Hanka

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář