Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kondiční soustředění - podzim 2014

Ve dnech 8. - 12.10. 2014 proběhlo vzhledem k pěknému počasí velmi úspěšné  kondiční soustředění závodních hráčů RTK. Zůčastnilo se ho 14 hráčů, kteří absolvovali dvoufázové náročné treninky připravené trenérkou Hankou Vaculínovou a novým kondičním trenérem RTK Jirkou Knápkem. Díky trenérům proběhlo soustředění  ve veselém duchu a děti byly všechny i přes únavu velmi spokojené. V sobotu večer proběhlo setkání s rodiči, na kterém měl stéjně jako na jaře i nyní přednášku p. Nováček Pavel o výběru sportu pro děti, o vývoji dítěte a možných důsledcích nesprávně vedených treninků. Tyto přednášky jsou pro rodiče sportujících dětí velmi poučné a taky byly se zájmem vyslechnuty.
Poděkování za úspěšně proběhlé soustředění patří všem, kteří se na organizaci tohoto soustředění podíleli. především trenérce Hance Vaculínové, která měla na starosti celkovou organizaci , včetně náplně a objemu jednotlivých treninkových jednotek, se kterými ji pomáhal a velmi dobře se uvedl náš nový kondiční trenér p. Knápek Jirka.Poděkování patří rovněž p. Koláčkovi za poskytnutí pro nás již domácího prostředí na Hutisku.
Z fotografií je zřéjmé, jak si děti i přes náročné treninky úžívaly, a je jen škoda, že se tohoto soustředění nezůčastnilo více hráčů.

Náhledy fotografií ze složky soustředění - podzim 2014