Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlavní strana

Příspěvky

Prázdninová akce v Rožnovském tenisovém klubu

28. 8. 2010

I v letošním roce navázal RTK na úspěšnou tradici příměstských tenisových kempů, kdy pod vedením trenérů RTK poznávaly děti nejen krásy tenisovéhoObrazek sportu.

 

Prezident RTK Ing. Josef Kramoliš oceněn radnicí města Rožnova

6. 5. 2010

V minulých dnech se dostalo ocenění prezidentu RTK Ing. Josefu Kramolišovi za práci, kterou RožnovskýObrazek tenisový klub vykonává. Snahou RTK je propagovat sport a vychovávat v našem měste nové tenisové talenty, což se i díky nové víceúčelové hale, která zde v Rožnově vyrostla, daří na výbornou. Blahopřejeme panu Ing. Kramolišovi a všem trenérům a lidem, kteří za tímto oceněním stojí a přejeme další úspěšné roky v a hodně úspěchů v této práci. Více zde.

 

TENISOVÉ PŘÍMĚSTSKÉ KEMPY PRO DĚTI

28. 4. 2010

Stejně jako v minulých letech i letos pořáda Rožnovský tenisový klub TENISOVÉ PŘÍMĚSTSKÉObrazek KEMPY PRO DĚTI. Po velmi úspěšných minulých ročnících se tak mohou děti těšit i letos na tuto populární a velmi oblíbenou akci. Více informací...

 

Tenis k dětem

18. 3. 2010

Rožnovský tenisový klub pořádá pro děti předškolního věku 12-ti dílný seriál tenisovách přípravnObrazekých tréninků se zaměřením na všestranost, pohyblivou dovednost a základy tenisové přípravy. Celý seriál je pro děti ZDARMA!

 

RTK s Jokratourem na finále Davis Cupu!

16. 12. 2009

Cestovní kancelář JOKRATOUR v minulých dnech pořádala zájezd do španělské Barcelony na finále Davis Cupu. Pro všechny účastníky tohoto nevšedního a velice atraktivního zájezdu Obrazekbyl obrovský zážitek shlédnout na vlastní oči největší úspěch našich tenistů v historii samostatné České republiky! I když se z vítězství nakonec radovali tenisté domácího Špalnělska, byli všichni, jenž se na cestu do Barcelony díky cestovní kanceláři JOKRATOUR vydali, nakonec spokojeni, neboť vidět hráče jako Nadal, Verdasco, Ferrer či našeho Berdycha se Štěpánkem je samo o sobě veliký zážitek! Zde přinášíme několik fotek z tohoto historického utkání.

 

Rožnovský tenisový klub hlavním organizátorem prvního ročníku série YONEX BABY TOUR TENIS 2009/10

4. 11. 2009

Tuto zimu Obrazekproběhne série turnajů prvního ročníku YONEX BABY TOUR TENIS 2009/10, přičemž hlavním organizátorem celé série se stal Rožnovský tenisový klub. Více o celé sérii a rozpis jednotlivých turnajů naleznete zde

 

Páska nové SYNOT HALL slavnostně přestřižena!

19. 10. 2009

V pátek 16.9. byla slavnostně otevřena nová, víceúčelová SYNOT HALL. CeremonObrazekiálu se účastnily osobnosti nejen z Rožnova. Nechyběl mezi nimi ani starosta našeho města JUDr. Jaroslav Kubín, který společně s majitelem haly Inq. Josefem Kramolišem slavnostně přestřihl pásku a zahájili provoz této krásné haly, která poskytne po dlouhá léta zázemí nejen tenistům, ale také zájemcům o badminton, squash, horolezectví a další aktivity.

 

Letošní největší mezinárodní turnaj mužů v tenise se bude hrát v Rožnově!

19. 10. 2009

VeObrazek dnech 15.11. - 22.11. se uskuteční v Rožnovské víceúčelovéSYNOT HALL největší mezinárodní turnaj mužů v tomto roce. Nenechte si ujít tuto příležitost a přijďte se podívat na tenis špičkové kvality! Více...

 

V nové SYNOT HALL se uskutečnil den otevřených dveří

12. 10. 2009

V sobotu Obrazek10.10.2009 proběhl v nové SYNOT HALL slavnostní den otevřených dveří. Návštěvníci si mohli zdarma vyzkoušet veškerá sportoviště, které hala nabízí a prohlédnout si zázemí této nové, víceúčelové haly, jenž nám v Rožnově vyrostla. Fotografie z této akce naleznete ve fotogalerii.

 

Letní soustředění v Cesenaticu

31. 8. 2009

Ve dnech 18.8. - 27.8.2009 proběhlo již druhé tenisové soustředění dětí v Italském Cesenaticu. Více...Obrazek

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »