Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěšný vstup všech našich družstev do nové sezóny

5. 5. 2013

Zejména u mladších žáků, které letos nastupuje oproti loňsku v úplně nové sestavě s novou kapitánkou - trenerkou Vaculínovou jsou to výborné výsledky a všem je třeba poděkovat za bojovnost. Obzvlášť v prvním zápase v Ostravě, kdy po singlech byl nerozhodný stav 3:3, aby nakonec zvítězili 6:3. Ve druhém kole zvítězili s Beskydským ten. klubem 7:2. Ve třetím kole 12.5. zajíždí družstvo MŽ na horkou půdu Přerova.

Družstvo starších žáků se svým loňským kapitánem Mrlíkem  hraje svou první sezónu v nejvyšší soutěži a rovněž začlo výborným výsledkem, když v prvním kole zvítězili na kurtech TK Slavia Orlová "A" 6:3 . Svůj druhý zápas odehrají naší SŽ doma ve středu 8.5.proti TK Deza Val. Mez. "B".

Rovněž dvěma výhrami se prezentovalo naše družstvo dorostu,které rovněž kapitánuje p. Mrlík Toto družstvo  zahajuje svou první sezonu a tudíž musí začít od nejnižší třídy. Hlavním cílem pro toto ružstvo je postoupit do "ligy -Junior Tour". V prvním kole zvítězilo nad družstvem TJ Frenštát 6:3, ve druhém kole zvítězili na kurtech SK Veska  7:2. Třetí kolo hraje naše družstvo dorostu na kurtech TK Deza Val. Mez. "B" .

O zápasech našich nejmladších Baby tenistů si můžete přečíst v referátech z jednotlivých zápasů


Všem  družstvům a všem hráčům  gratulujeme k vynikajícím výsledkům a přejeme do dalších bojů hodně úspěchů.