Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěšný vstup družstva BABY "A" do soutěže

Naše děti nám udělaly velkou radost v neděli 3.5.2015, kdy jsme hráli první utkání soutěže družstev s týmem Tennis Hill Havířov. V novém moderním areálu v Havířově - Bludovicích za náš tým nastoupili první 4 hráči ze soupisky - tedy Kačka, Barča, Terezka a Bertík. Za domácí tým Havířova to byli první 3 (František Sáňka, Jonáš Valdmann a Vendulka Valdmannová) + náhradník z 9. místa Denis Godula. Katka a Barča zvládly svoje zápasy s přehledem - tentokrát nám dobře fungovala i hlavička u Barborky - uvažovala dobře co za jakého stavu zahraje a u Kačky jsem tentokrát nezaznamenal ani slzičky, takže spanilá jízda. Za tým našeho soupeře zahrála velice dobře Vendulka Valdmannová - moc šikovná malá tenistka narozena tepve 10.12.2007! Známe ji ze zimních halových turnajů a už tam vždy hrála dobře. Vendulka nám tedy tentokrát udolala Bertíka, ale skvěle proti ní zvládla koncovku setu Terezka, která po boji a dlouhých hezkých výměnách nakonec zvítězila. Bertík se zase postaral o největší obrat v zápase, kdy proti Denisovi prohrával už 0:3, ale pak se rozjel a uhrál 6 gamů v řadě...

Ve čtyřhrách jsme nasadili jedničky a dvojky týmů proti sobě a Terezka s Bertíkem hráli proti Vendulce a Denisovi. Obě čtyřhry byly odehrány poměrně rychle, jednou jsme zvítězili, jednou prohráli.

Celkový výsledek 8:2 na zápasy pro RTK je skvělý, všem dětem gratulujeme a těšíme se na další víkend, kdy nás čekají hned 2 zápasy 8. a 10.5.2015.

Marek Káňa

Náhledy fotografií ze složky BABY_0305