Jdi na obsah Jdi na menu
 


SŽ šestí na MČR!

13. 9. 2014

Naše družstvo odjelo v sestavě: Dominik Holiš, Patrik Pavelka, Dominik Podsedník, Cyril Šlachta, David Michut, Sabina Richtrová, Izabella Bilecová a Valerie Ungersböková. První den nastoupilo naše družstvo do velmi důležitého zápasu, který rozhodl o tom, zda-li budeme dále bojovat o konečné pořadí, či jestli pojedeme domů. Naším soupeřem bylo družstvo TK Benátky nad Jizerou. Naši hráči si vedli výborně a tohoto soupeře jsme porazili 7:2 a postoupili tak do závěrečných bojů.
Bohužel los byl k nám velmi nemilosrdný a další den jsme nastoupili proti největšímu favoritovi Agrofert Prostějov. S tímto těžkým soupeřem jsme prohráli 0:9, dokázali jsme mu vzít pouhé 2 sety. Tato porážka naše družstvo nesrazila na kolena a v dalším kole se utkalo s Tenisklubem Cheb. Toto byl velmi dramatický zápas, po šesti dvouhrách a dvou čtyřhrách byl vyrovnaný stav 4:4 a rozhodovala poslední čtyřhra. V ní nastoupil pár Michut-Šlachta. Nakonec se rozhodovalo až v tiebreaku třetího setu, který naši hráči vyhráli. Po tomto vítězství 5:4 nás čekal poslední zápas o celkové 5. místo.
Naším soupeřem byl TJ Sokol Vysočany. Byl to opět velmi dramatický zápas, který se vyvíjel podobně jako předchozí. Před poslední čtyřhrou byl stav 4:4 a opět rozhodovala poslední čtyřhra. Tentokrát nám kousek štěstí chyběl a kluci prohráli druhý set v tiebreaku.

Celkově tedy skončilo naše družstvo na krásném 6. místě. Před námi byly jen 4 pražské celky a družstvo Prostějova. Ve finále mistrovství se podle očekávání utkaly celky Prostějova a Sparty. Tentokrát vyhrála Sparta 6:3 a získala tak titul.

Gratulujeme celému našemu družstvu za skvělou reprezentaci klubu a děkujeme manažerovi týmu Martinu Šustáčkovi, kapitánovi Jaromírovi Mrlíkovi a jeho zástupci Jirkovi Vykoukalovi za výbornou trenérskou a kapitánskou práci a také děkujeme rodičům členů družstva za jejich obětavou pomoc při soutěži.

 

Náhledy fotografií ze složky SŽ MČR