Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěže družstev zahájeny

Naše družstva vstoupila úspěšně do svých soutěží. Největší cíl má družstvo SŽ "A", které zatím nezaváhalo a obě svá první utkání vyhrálo, a to jak s Orlovou, tak i s Beskydským TK. Výborně si vede i družstvo SŽ "B", které vyhrálo již 4 utkání v řadě a vede tabulku oblastní soutěže. Družstvo dorostu má zatím po jednom vítězství a jedné porážce. Naši MŽ "A" sehráli dvě vyrovnaná utkání, nejdříve porazili Přerov 5:4 a pak stejným skóre podlehli SK LAMA. Družstvo MŽ "B" má na svém kontě 3 vítězství a jedinou porážku. Obě naše družstva BABY mají zatím po jednom vítězství a jedné porážce.
Přejeme našim družstvům další úspěšné zápasy a přikládáme pár fotografií z posledního utkání družstva BABY "A".

Náhledy fotografií ze složky Družstva 2014