Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skvělý výsledek našich SŽ, výborně si vedla i další družstva

2. 7. 2014

Do posledního kola byly dva neporažené celky, náš tým a TK SC Ostrava. Los tomu chtěl, že se obě družstva potkala na ostravské půdě. Náš tým vyhrál 7:2 a tím bez jediného zaváhání vyhrál celou soutěž a  může se připravovat na účast na MČR. Všem hráčům a celému realizačnímu týmu gratulujeme!

Výborně si vedla i další naše družstva. Družstvo MŽ "A" skončilo v nejvyšší soutěži třetí, když 5 utkání vyhrálo a 2 prohrálo. Družstvo BABY "A" skončilo v přeboru na 4. místě po dramatickém boji v posledním kole, když porazilo na skóre družstvo Radegastu, a bude hrát koncem prázdnin na finálovém turnaji o celkové umístění v Přerově.

Velmi příjemně překvapilo družstvo SŽ "B", které vyhrálo oblastní soutěž bez jediného zaváhání a postoupilo tak do přeboru. MŽ "B" skončilo třetí v oblastní soutěži a družstvo BABY "B" skončilo ve své oblastní soutěži šesté. Více jsme očekávali od našeho družstva dorostu, konečné páté místo v oblastním přeboru bylo důsledkem mnoha absencí díky zranění a úzkému počtu hráčů v týmu.

Gratulujeme všem našim družstvům a jejich členům k pěkným výsledkům a děkujeme za výbornou reprezentaci klubu.