Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše družstvo BABY na úvod dobylo Olomouc!!!

1. 5. 2013


 Do Olomouce jsme jeli v sestavě Terezka Křenková, Amálka Vyjídáková, Péťa Kváč a Kamilka Slováková. Terezka s Amálkou z pozice jedničky a dvojky družstva měly silnější soupeře, obě vyhrály své zápasy s druhým nasazeným hráčem soupeře (Terezka dokonce 6:0) a obě prohrály své zápasy s Kristýnou Tomajkovou, nejlepším hráčem soupeře, i když Terezka až po lítém boji v tiebreaku. Obě naše hráčky si spravily chuť na závěr, když ve čtyřhře porazily první deblový pár soupeře včele s Kristýnou vysoko 6:1.

Výborně si vedli benjamínci našeho týmu, když Kamilka i Péťa vyhráli své úvodní singly shodně 6:0. Péťa s přehledem vyhrál i druhý zápas 6:1 a Kamilka ukázala skvělý obrat, kdy ze stavu 1:4 otočila utkání a vyhrála v tiebreaku. Nakonec oba společně vyhráli čtyřhru v poměru 6:0.

Takže výborné vystoupení našeho družstva v prvním zápase, za což mu gratulujeme a již se těšíme na další utkání v neděli, tentokrát to bude doma se silným týmem Radegastu.

 

Náhledy fotografií ze složky BABYTENIS 2013 - Milo Olomouc - RTK