Jdi na obsah Jdi na menu
 


Finálový turnaj družstev BABY

2. 9. 2013

 Protože v základní soutěži jsme skončili čtvrtí, tak jsme společně s týmem, který byl třetí (Valmez A) bojovali s celky, které skončily na 3. a 4. místě v druhé části základní části, což byly týmy Vratimova a Tennispoint FM. V prvním utkání jsme narazili na Valmez A, který byl nad naše síly, ale naši hráči se dobře rozehráli pro další utkání, které bylo s Vratimovem a bylo klíčové. Po dvouhrách byl stav vyrovnaný 2:2 a musely rozhodnout čtyřhry. První debl rozehrály Terezka s Amálkou a velmi rychle prohrávaly 0:3. Protože se hrály zkrácené sety do 4, byl to kritický stav. V tu chvíli však ohromně pomohla naše silná rodičovská lavička, kapitán se zástupcem poradili děvčatům změnu herní taktiky a holky předvedly úžasný obrat a zvítězily 5:3. V tu chvíli se již hrála i druhá čtyřhra, ve které Péťa s Kamilkou předvedly skvělý výkon a s podporou vítězství děvčat i naší silné lavičky si poradili se soupeři 4:2. Tím jsme porazili Vratimov na zápasy 4:2 a nastoupili jsme na FM. Bohužel při první dvouhře, kdy Terezka jasně vedla, se spustil déšť a utkání bylo přerušeno. Náš soupeř se rozhodl dále nepokračovat a tak jsme měli druhé vítězství a celkově tak získali skvělé 6. místo v rámci celé severní Moravy. Předávání cen bylo velmi působivé i díky účasti prezidenta ČTS pana Kaderky, jak můžete vidět z fotografií. Moc gratulujeme našim hráčům ke krásnému výsledku a k výborné reprezentaci našeho klubu a to nejen po sportovní stránce. Celkovým vítězem turnaje a postupujícím do celostátního finále se stalo družstvo Radegastu A, kterému rovněž gratulujeme.

 

Náhledy fotografií ze složky Finále Přerov 2013