Jdi na obsah Jdi na menu
 


Družstvo BABY skončilo čtvrté!

1. 7. 2013

 V posledním utkání jsme doma hostili družstvo TK Precheza Přerov. Byl to přímý boj o konečné čtvrté místo v tabulce, před tímto utkání měla obě družstva shodně 3 vítězství a 3 porážky. Proto jsme očekávali vyrovnané zápasy. Nakonec se tak nestalo a naše družstvo porazilo svého soupeře jasně 9:1. Jediný bod jsme ztratili v singlu a velkou bojovnost prokázal Peťa Kváč, který obě své dvouhry prohrával 3:5, resp. 2:5 a přesto je dokázal vyhrát.

Celkově naše družstvo dosáhlo konečným čtvrtým místem z osmi týmů vynikající výsledek. Vzpomeňme si na to, že bylo původně zařazeno do nižší soutěže a po dohodě s TK Soláň došlo k přesunu do nejvyšší soutěže. Tuto soutěž jasně vyhrálo družstvo TK  Radegast, na druhém místě skončil Trend Sport a třetí bylo družstvo Valmezu A. Naše družstvo odehrálo celou soutěž v takřka stejném složení: Terezka Křenková, Amálka Vyjídáková, Peťa Kváč a Kamilka Slováková. V jednom utkání nastoupil i Ríša Berka. Gratulujeme našim BABY tenistům k výbornému výsledku a přejeme jim pěkný výsledek i na závěrečném turnaji Memoriálu Zdeňka Kocmana, který se bude hrát 31.8.2013 v Přerově a kam se naše družstvo svými výbornými výsledky kvalifikovalo.

 

Výkonný výbor RTK

 

 

Náhledy fotografií ze složky Družstvo Babytenisu 2013