Jdi na obsah Jdi na menu
 


Družstvo BABY dnes sbíralo zkušenosti.

Dnes odehrálo naše družstvo BABY další mistrovské utkání, tentokrát s týmem Radegastu.

 

  Naše družstvo opět nastoupilo v sestavě: Terezka Křenková, Amálka Vyjídáková, Péťa Kváč a Kamilka Slováková. Soupeř byl tentokrát nad naše síly a všechny zápasy naši hráči prohráli. Ve dvouhrách se povedlo našim hráčům uhrát maximálně 1 game, ve čtyřhrách to bylo již lepší. Péťa s Kamilkou dotáhli svůj zápas dokonce až do tiebreaku, ve kterém podlehli 7:3.

Celkově lze říci, že naši hráči nastoupili do utkání s až příliš velkým respektem se soupeře, což byl znát především v prvních singlech. V druhých singlech to již bylo lepší a v deblech jsme se již soupeři dokázali přiblížit či s ním držet krok. Takže to bereme jako dobré získání zkušeností a držíme palce do dalších bojů.