Jdi na obsah Jdi na menu
 


Družstva

Příspěvky

Úspěšný vstup družstva BABY "A" do soutěže

Naše děti nám udělaly velkou radost v neděli 3.5.2015, kdy jsme hráli první utkání soutěže družstev s týmem Tennis Hill Havířov. V novém moderním areálu v Havířově - Bludovicích za náš tým nastoupili první 4 hráči ze soupisky - tedy Kačka, Barča, Terezka a Bertík. Za domácí tým Havířova to byli první 3 (František Sáňka, Jonáš Valdmann a Vendulka Valdmannová) + náhradník z 9. místa Denis Godula. Katka a Barča zvládly svoje zápasy s přehledem - tentokrát nám dobře fungovala i hlavička u Barborky - uvažovala dobře co za jakého stavu zahraje a u Kačky jsem tentokrát nezaznamenal ani slzičky, takže spanilá jízda. Za tým našeho soupeře zahrála velice dobře Vendulka Valdmannová - moc šikovná malá tenistka narozena tepve 10.12.2007! Známe ji ze zimních halových turnajů a už tam vždy hrála dobře. Vendulka nám tedy tentokrát udolala Bertíka, ale skvěle proti ní zvládla koncovku setu Terezka, která po boji a dlouhých hezkých výměnách nakonec zvítězila. Bertík se zase postaral o největší obrat v zápase, kdy proti Denisovi prohrával už 0:3, ale pak se rozjel a uhrál 6 gamů v řadě...

Ve čtyřhrách jsme nasadili jedničky a dvojky týmů proti sobě a Terezka s Bertíkem hráli proti Vendulce a Denisovi. Obě čtyřhry byly odehrány poměrně rychle, jednou jsme zvítězili, jednou prohráli.

Celkový výsledek 8:2 na zápasy pro RTK je skvělý, všem dětem gratulujeme a těšíme se na další víkend, kdy nás čekají hned 2 zápasy 8. a 10.5.2015.

Marek Káňa

 
4. 5. 2015 | Rubrika: Družstva | Fotografie: BABY_0305

Družstva 2015

První květnový víkend se rozbíhají soutěže družstev. Opět jsme postavili do soutěží celkem 7 družstev. Soupisky a termíny utkání naleznete níže pro každé družstvo. Kapitáni družstev budou organizovat svoje družstva.

Schůzka kapitánů a zástupců kapitánů družstev se uskuteční ve středu 29.4.2015 v 19,00 na kurtech.
Dorost
SŽ "A"
SŽ "B"
MŽ "A"
MŽ "B"
BABY "A"
BABY "B"

 
25. 4. 2015 | Rubrika: Družstva

SŽ šestí na MČR!

Skvěle si vedlo družstvo našich starších žáků "A" na mistrovství České republiky, které proběhlo v Rakovníku od 21. do 24. srpna.

 
13. 9. 2014 | Rubrika: Družstva | Fotografie: SŽ MČR

BABY v Přerově 2014

Naše družstvo BABY "A" se zúčastnilo závěrečného turnaje SmTS v Přerově. Zde jsme prohráli s Havířovem, ale porazili jsme Frýdek-Místek a Kubáň Ostravu. Celkově tak družstvo skončilo na 6. místě v rámci celé severní Moravy, čímž obhájilo loňský výsledek. Všem našim malým hráčům: Péťovi Kváčovi, Elle Hubové, Nele Fiuráškové, Šimonovi Růčkovi a Kristýnce Cependové gratulujeme!

 
10. 9. 2014 | Rubrika: Družstva | Fotografie: BABY Přerov 2014

Skvělý výsledek našich SŽ, výborně si vedla i další družstva

O minulém víkendu se dohrávaly soutěže družstev v naší oblasti. Své ambice potvrdilo a hlavní sportovní cíl klubu splnilo družstvo SŽ "A", které vyhrálo nejvyšší soutěž a postoupilo tak na MČR.

 
2. 7. 2014 | Rubrika: Družstva

Soutěže družstev zahájeny

Naše družstva vstoupila úspěšně do svých soutěží. Největší cíl má družstvo SŽ "A", které zatím nezaváhalo a obě svá první utkání vyhrálo, a to jak s Orlovou, tak i s Beskydským TK. Výborně si vede i družstvo SŽ "B", které vyhrálo již 4 utkání v řadě a vede tabulku oblastní soutěže. Družstvo dorostu má zatím po jednom vítězství a jedné porážce. Naši MŽ "A" sehráli dvě vyrovnaná utkání, nejdříve porazili Přerov 5:4 a pak stejným skóre podlehli SK LAMA. Družstvo MŽ "B" má na svém kontě 3 vítězství a jedinou porážku. Obě naše družstva BABY mají zatím po jednom vítězství a jedné porážce.
Přejeme našim družstvům další úspěšné zápasy a přikládáme pár fotografií z posledního utkání družstva BABY "A".

 
14. 5. 2014 | Rubrika: Družstva | Fotografie: Družstva 2014

Družstva 2014

V letošním roce jsme přihlásili celkem 7 družstev v mládežnických kategoriích. Zde můžete vidět rozlosování jednotlivých družstev a kontakty na kapitány a zástupce. V záhlaví vidíte konkrétní družstvo a čas začátku zápasu. Šedě jsou podbarvena domácí utkání. Soupisky všech družstev jsou uvedeny na stránkách ČTS.
Výkonný výbor RTK

 
15. 3. 2014 | Rubrika: Družstva

Finálový turnaj družstev BABY

hpim3469.jpgNaše BABY družstvo ve složení Terezka Křenková, Amálka Vyjídáková, Péťa Kváč a Kamilka Slováková se zúčastnilo v sobotu 31.8.2013 finálového turnaje Memoriálu Zdeňka Kocmana v Přerově a skončilo na výborném 6. místě.

 
2. 9. 2013 | Rubrika: Družstva | Fotografie: Finále Přerov 2013

Družstvo BABY skončilo čtvrté!

Předposlední červnový víkend skončila soutěž našeho družstva BABY tenisu.

 
1. 7. 2013 | Rubrika: Družstva | Fotografie: Družstvo Babytenisu 2013

Družstvo mladších žáků skončilo na 5. Místě.

Družstvo mladších žáků, v novém složení oproti loňské úspěšné sestavě (6.místo na MČR) splnilo očekávání a umístilo se ve středu tabulky, když za sebou nechali mužstva z TSM jako Val. Mez., Přerov a Frydlant.

 
1. 7. 2013 | Rubrika: Družstva | Fotografie: Družstvo mladších žáků 2013