Jdi na obsah Jdi na menu
 


Družstva

Příspěvky

Úspěšný vstup družstva BABY "A" do soutěže

4. 5. 2015

Naše děti nám udělaly velkou radost v neděli 3.5.2015, kdy jsme hráli první utkání soutěže družstev s týmem Tennis Hill Havířov. V novém moderním areálu v Havířově - Bludovicích za náš tým nastoupili první 4 hráči ze soupisky - tedy Kačka, Barča, Terezka a Bertík. Za domácí tým Havířova to byli první 3 (František Sáňka, Jonáš Valdmann a Vendulka Valdmannová) + náhradník z 9. místa Denis Godula. Katka a Barča zvládly svoje zápasy s přehledem - tentokrát nám dobře fungovala i hlavička u Barborky - uvažovala dobře co za jakého stavu zahraje a u Kačky jsem tentokrát nezaznamenal ani slzičky, takže spanilá jízda. Za tým našeho soupeře zahrála velice dobře Vendulka Valdmannová - moc šikovná malá tenistka narozena tepve 10.12.2007! Známe ji ze zimních halových turnajů a už tam vždy hrála dobře. Vendulka nám tedy tentokrát udolala Bertíka, ale skvěle proti ní zvládla koncovku setu Terezka, která po boji a dlouhých hezkých výměnách nakonec zvítězila. Bertík se zase postaral o největší obrat v zápase, kdy proti Denisovi prohrával už 0:3, ale pak se rozjel a uhrál 6 gamů v řadě...

Ve čtyřhrách jsme nasadili jedničky a dvojky týmů proti sobě a Terezka s Bertíkem hráli proti Vendulce a Denisovi. Obě čtyřhry byly odehrány poměrně rychle, jednou jsme zvítězili, jednou prohráli.

Celkový výsledek 8:2 na zápasy pro RTK je skvělý, všem dětem gratulujeme a těšíme se na další víkend, kdy nás čekají hned 2 zápasy 8. a 10.5.2015.

Marek Káňa

 
Celý příspěvek | Rubrika: Družstva | Fotografie: BABY_0305

Družstva 2015

25. 4. 2015

První květnový víkend se rozbíhají soutěže družstev. Opět jsme postavili do soutěží celkem 7 družstev. Soupisky a termíny utkání naleznete níže pro každé družstvo. Kapitáni družstev budou organizovat svoje družstva.

Schůzka kapitánů a zástupců kapitánů družstev se uskuteční ve středu 29.4.2015 v 19,00 na kurtech.
Dorost
SŽ "A"
SŽ "B"
MŽ "A"
MŽ "B"
BABY "A"
BABY "B"

 

SŽ šestí na MČR!

13. 9. 2014

Skvěle si vedlo družstvo našich starších žáků "A" na mistrovství České republiky, které proběhlo v Rakovníku od 21. do 24. srpna.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Družstva | Fotografie: SŽ MČR

BABY v Přerově 2014

10. 9. 2014

Naše družstvo BABY "A" se zúčastnilo závěrečného turnaje SmTS v Přerově. Zde jsme prohráli s Havířovem, ale porazili jsme Frýdek-Místek a Kubáň Ostravu. Celkově tak družstvo skončilo na 6. místě v rámci celé severní Moravy, čímž obhájilo loňský výsledek. Všem našim malým hráčům: Péťovi Kváčovi, Elle Hubové, Nele Fiuráškové, Šimonovi Růčkovi a Kristýnce Cependové gratulujeme!

 

Skvělý výsledek našich SŽ, výborně si vedla i další družstva

2. 7. 2014

O minulém víkendu se dohrávaly soutěže družstev v naší oblasti. Své ambice potvrdilo a hlavní sportovní cíl klubu splnilo družstvo SŽ "A", které vyhrálo nejvyšší soutěž a postoupilo tak na MČR.

 

Soutěže družstev zahájeny

14. 5. 2014

Naše družstva vstoupila úspěšně do svých soutěží. Největší cíl má družstvo SŽ "A", které zatím nezaváhalo a obě svá první utkání vyhrálo, a to jak s Orlovou, tak i s Beskydským TK. Výborně si vede i družstvo SŽ "B", které vyhrálo již 4 utkání v řadě a vede tabulku oblastní soutěže. Družstvo dorostu má zatím po jednom vítězství a jedné porážce. Naši MŽ "A" sehráli dvě vyrovnaná utkání, nejdříve porazili Přerov 5:4 a pak stejným skóre podlehli SK LAMA. Družstvo MŽ "B" má na svém kontě 3 vítězství a jedinou porážku. Obě naše družstva BABY mají zatím po jednom vítězství a jedné porážce.
Přejeme našim družstvům další úspěšné zápasy a přikládáme pár fotografií z posledního utkání družstva BABY "A".

 
Celý příspěvek | Rubrika: Družstva | Fotografie: Družstva 2014

Družstva 2014

15. 3. 2014

V letošním roce jsme přihlásili celkem 7 družstev v mládežnických kategoriích. Zde můžete vidět rozlosování jednotlivých družstev a kontakty na kapitány a zástupce. V záhlaví vidíte konkrétní družstvo a čas začátku zápasu. Šedě jsou podbarvena domácí utkání. Soupisky všech družstev jsou uvedeny na stránkách ČTS.
Výkonný výbor RTK

 

Finálový turnaj družstev BABY

2. 9. 2013

hpim3469.jpgNaše BABY družstvo ve složení Terezka Křenková, Amálka Vyjídáková, Péťa Kváč a Kamilka Slováková se zúčastnilo v sobotu 31.8.2013 finálového turnaje Memoriálu Zdeňka Kocmana v Přerově a skončilo na výborném 6. místě.

 

Družstvo BABY skončilo čtvrté!

1. 7. 2013

Předposlední červnový víkend skončila soutěž našeho družstva BABY tenisu.

 

Družstvo mladších žáků skončilo na 5. Místě.

1. 7. 2013

Družstvo mladších žáků, v novém složení oproti loňské úspěšné sestavě (6.místo na MČR) splnilo očekávání a umístilo se ve středu tabulky, když za sebou nechali mužstva z TSM jako Val. Mez., Přerov a Frydlant.