Jdi na obsah Jdi na menu
 


zahájená soutěž družstev

O minulém víkendu byla zahájena dlouho očekávána soutěž družstev.

 

Rožnovský TK  přihlásil v letošním roce 3 družstva :
Babytenis -  kapitán  p. Kubín Robert
Mladší žáci - kapitán p. Holiš Ruda 
Starší žáci - sloučené družstvo s TTC Rožnov p.R. kapitán p. Kavan  
Veškeré informace ke všem zápasům , výsledkům a tabulkám i sestavám družsev  najdete na  wwwcztenis.cz.
Po loňském úspěšném vstupu do těchto soutěží, kdy jak  družstvo mledších žáků, tak i družstvo starších žáků postoupilo do oblastních přeborů, je hlavním cílem RTK postoupit s družstvem mladších žáků do nejvyšší soutěže " Wilson ligy", což by bylo velkým úspěchem našeho mladého klubu a potvrzením nastoupené správné cesty jak trenérů, tak i vedení RTK.
Úspěšně vstoupily do sezóny obě družstva. Družstvo mladších žáků porazilo v prvním kole jednoho z favoritů na postup družstvo Frydku Místku jednoznačně 8:1. Druhé kolo hraje 8.5. na dvorcích Vratimova.
Družstvo starších žáků zahájilo rovněž vítězstvím, když na domácích kurtech porazilo družstvo Vrbno pod Pradědem A 6:3. Ve druhém kole je čeká družstvo Kopřivnice.
RTK reprezentují rovněž hráči, kteří hostují v jiných klubech a to : Vojta Borák hrající ve Zbr. Vsetín, momentálně zraněný, a Matěj Cerhák hostující v Zašové, který svůj první zápas vyhrál 6:3 6:3.
Družstvo Babytenisu zahajuje svou soutěž 8.5.na dvorcích Frenštátu p.R.

Všem hráčům vedení RTK děkuje za dosavadní vynikající výsledky a přeje hodně úspěchů a krásných tenisových zážitků v dalších zápasech.