Jdi na obsah Jdi na menu
 


Valná hromada RTK

Ve středu 29.2.2012 se uskutečnila na hotelu Relax v sdc12512.jpgRožnově p. R. Valná hromada RTK.


 Valné hromady se zůčastnili přizváni zástupci partnerských firem - p.Hradil - za Nadaci manželů Hradilových, p. ing. Slovák za firmu IZOLTING MORAVIA s.r.o., p Cerhák za   ZPV s.r.o., p. Pargač - předseda TJ Rožnov p.R.,p. Vaculín Martin - bývalý kondiční trenér a taky autor těchto webových stránek,( na kterých se zvýšila sledovanost za poslední měsíce na 60 - 80 otevření denně). Všechny přítomné a hosty přivítal řidící schůze p. Vaculín, který poděkovál všem hostům za finanční a materiální podporu RTK. 
sdc12510.jpgHlavním bodem programu byla hodnotící zpráva o činnosti za rok 2011 a cíle klubu pro rok 2012, kterou přednesl předseda představenstva p. Mrlík. M.j. ve zprávě vyzdvihl mimo turnajové vítězství naších hráčů, jako jeden ze splněných cílů RTK - postup do nejvyšší soutěže mladších žáků. Za hlavní cíl pro letošní rok je postup do nejvyšší soutěže i ve starších žácích.
V rámci závěrečné zprávy bylo vyhlášení a předání plaket pro nejlepší hráče klubu za rok 2011. Odměněni byli hráči z jednotlivých ročníků : Kváč, Chudějová, Kubín, Richtrová, Šustáček, Holiš. Za aktivní přístup byli vyhodnoceni hráči Pavlica a Řezáč.
Zprávu o hospodaření za rok 2011 a rozpočet na rok 2012 připravenou p. Richtrovou přednesl p. Mrlík. 
Valná hromada schválila odstoupení p. Boráka na vlastní žádost z funkce člena představenstva a zvolila nového člena představenstva p. Kváče Pavla. 
Dále schválila nové členy dozorčí rady p. Cerháka Martina a p. Šustáčka Martina.
Trenéři, p. Nováček a sl. Vaculínová informovali přítomné o termínu a podrobnostech jarního soustředění, které se uskuteční: 31.3. - 4.4.2012 pro závodní hráče a 27.4.-29.4.2012 pro naše benjamínky. Bližší informace u těchto trenérů, včetně programu a ceny. Na soustředění bude přispívat pro hráče RTK klub. Výše příspěvku bude projednána na příštím jednání představenstva.    
V rámci diskuze informovál p. Vaculín o možnosti rehabilitace na hotelu Relax pro hráče RTK, kterou by měli navštěvovat alespoň 1x týdně  především registrovaní hráči. 
Na závěr poděkoval p. Vaculín vedení hotelu Relax, kde má vedení RTK své zázemí, bez finančních nákladů  jak při zasedání představenstva během celého roku, tak i při jiných akcích pořádaných RTK. mezi něž patří i poskytnutí kompletních služeb včetně poskytnutí sálu pro jednání Valné hromady. Stejně tak bylo poděkováno Cyrilovemu Pekařství v Hrachovci za poskutnutí Frgálů a tyčinek na jednání.    
Samotný závěr Valné hromady provedl p. Mrlík, který poděkoval všem přítopmným za účast a pořál všem do následující sezóny hodně úspěchů.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Valná Hromada 2012