Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tenisové příměstské kempy - 2012

8. 3. 2012

V průběhu měsíce července pořádal Rožnovský tenisový klub již 4.ročník příměstských tenisových táborů pro děti z Rožnova a okolí.Čtyři týdenní turnusy se konaly v tenisovém a sportovním areálu za koupalištěm. Celkem se tenisových kempů zúčastnilo přes sto natěšených dětí ve věku od 4 do 13 let .

Tenisová příprava probíhala na kurtech u víceúčelové sportovní haly a v případě nepříznivého počasí i v samotné hale, kde měly děti fantastické podmínky a zázemí. Všeobecná příprava a dovednostní cvičení pak probíhaly na fotbalovém stadionu TJ Rožnov.

Děti nadšeně sportovaly, dostávaly základy tenisu a zdokonalovaly se v nich. Pro pestřejší přípravu trenéři využívali další sporty jako například florbal, fotbal, vybíjenou nebo badminton.Vyvrcholením týdenního snažení byl vždy závěrečný turnaj o poháry, medaile, diplomy a věcné ceny, které dětem udělaly velkou radost. Slavnostního vyhlášení se zúčastnili i rodiče a rodinní příslušníci dětí, pro které bylo nachystáno malé pohoštění od našich sponzorů.

Na tenisových kempech se každoročně objeví i talentované děti, které si najdou cestu do Rožnovského tenisového klubu, kde v současné době pravidelně trénuje kolem 70 dětí pod vedením kvalifikovaných a zkušených trenérů. Noví členové klubu a zájemci o tenis z tenisových táborů začnou ve skupinkách s pravidelným tréninkem od září. Návazností na tento trénink bude pro zájemce připraven i systematický trénink v zimním období ve víceúčelové tenisové hale v Rožnově pod Radhoštěm.

Příměstské tenisové tábory by se neobešly bez podpory sponzorů a dárců.Tímto bych chtěl všem sponzorům poděkovat za podporu celé akce, která by bez nich nebyla tak úspěšná. Velké poděkování patří i rodičům dětí, které se našich táborů zúčastnily. Komu se tenis zalíbil, rádi se s ním setkáme po prázdninách v Rožnovském tenisovém klubu.

Ing. Jaromír Mrlík  - vedoucí tenisových kempů a prezident Rožnovského tenisového klubu.