Jdi na obsah Jdi na menu
 


První turnajový vikend zimní halové sezony

Na domácí půdě v hale Synot Tip  bojovali mladí teniste v kategorii Babytenis.V Pelhřimově bojovaly reprezentační výběry mladších žáků v "Davis cupu" juniorů v jejichž řadách náš klub reprezentovali Tomáš Šustáček a trener Jaromír Mrlík.

Severomoravský oblastní výběr mladších žáků pod vedením trenera Mrlíka dosáhl pěkného výsledku, když postoupil do semifinále. V boji o třetí místo pak porazili družstvo ze severních čech. Za Výborné výsledky a reprezentaci klubu  děkujeme jak Tomáši Šustáčkovi, tak i treneru Mrlíkovi.

Zimní sezonu zahájili rovněž naši nejmladší tenisté na domácím turnaji v Babytenisu. Turnaje se zůčastnili Terezka Křenková, Kamilka Slováková a mezi kluky Petr Kváč.Naše nejmladší hráčka Kamilka Slováková si odbyla svůj vůbec první turnaj a hned na začátek se jí podařilo jeden zápas ve skupině vyhrát a i přes další dvě porážky je to pro ni určitě  úspěšný turnaj. Ještě lepšího výsledku dosáhl Peťa Kváč, který i přes úvodní porážky ve skupině se nenechal zlomit a v soutěži útěchy postoupil přes dvě vítězství až do finále, kde potom prohrál až těsně po boji a obsadil tak konečné 14.místo.
Nejlépe se vedlo Terezce Křenkové, která se dvěma vítěznými zápasy a jednou porážkou postoupila ze skupiny do čtvrtfinále, kde rovněž až po boji prohrála a obsadila tak v turnaji krásné 5.- 8 místo.

Všem našim benjaminkům gratulujeme a přejeme do dalších zápasů hodně úspěchů.