Jdi na obsah Jdi na menu
 


První turnajový vikend zimní halové sezony

9. 12. 2012

Severomoravský oblastní výběr mladších žáků pod vedením trenera Mrlíka dosáhl pěkného výsledku, když postoupil do semifinále. V boji o třetí místo pak porazili družstvo ze severních čech. Za Výborné výsledky a reprezentaci klubu  děkujeme jak Tomáši Šustáčkovi, tak i treneru Mrlíkovi.

Zimní sezonu zahájili rovněž naši nejmladší tenisté na domácím turnaji v Babytenisu. Turnaje se zůčastnili Terezka Křenková, Kamilka Slováková a mezi kluky Petr Kváč.Naše nejmladší hráčka Kamilka Slováková si odbyla svůj vůbec první turnaj a hned na začátek se jí podařilo jeden zápas ve skupině vyhrát a i přes další dvě porážky je to pro ni určitě  úspěšný turnaj. Ještě lepšího výsledku dosáhl Peťa Kváč, který i přes úvodní porážky ve skupině se nenechal zlomit a v soutěži útěchy postoupil přes dvě vítězství až do finále, kde potom prohrál až těsně po boji a obsadil tak konečné 14.místo.
Nejlépe se vedlo Terezce Křenkové, která se dvěma vítěznými zápasy a jednou porážkou postoupila ze skupiny do čtvrtfinále, kde rovněž až po boji prohrála a obsadila tak v turnaji krásné 5.- 8 místo.

Všem našim benjaminkům gratulujeme a přejeme do dalších zápasů hodně úspěchů.