Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladší žáci vstupují do ligových bojů smíšených družstev

30. 4. 2012

Největší pozornost bude upřena na premiérovou účast našeho „A“ družstva MŽ v nejvyšší ligové soutěži na severu Moravy, kde se netajíme těmi nejvyššími ambicemi, tj. pokusit se celou tuto soutěž vyhrát a postoupit tak mezi 4 nejlepší družstva z celé ČR. Naše nově vytvořené „B“ družstvo MŽ bude mít za cíl pokusit se postoupit z oblastní soutěže do oblastního přeboru. Mladší žáci zahajují své boje již zítra – „A“ družstvo by mělo potvrdit svou roli favorita na havířovské půdě proti spojenému družstvu TK Havířov – TJ Baník Ostrava „A“, naše „B“ družstvo zahajuje na nových domácích kurtech za fotbalovým stadiónem utkáním proti silnému družstvu TO TJ Nový Jičín „A“.

Starší žáci, stejně jako babytenisté zahájí svá účinkování v soutěžích družstev od soboty 5. 5.

„A“ družstvo SŽ bude mít za cíl postup do nejvyšší ligové soutěže SŽ pro příští rok, nově přihlášené „B“ družstvo potom postup z oblastní soutěže do oblastního přeboru. Soupiska obou družstev je složena převážně z našich mladších žáků. Snahou našich babytenistů bude umístění do 4. místa ve své skupině oblastní soutěže, což by potom v rámci následné reorganizace této soutěže znamenalo příští sezónu účast v nově vzniklém oblastním přeboru této věkové kategorie.

Všem našim hráčům přejeme hodně úspěchů, mnoho úspěšně proměněných mečbolů a rovněž pevné zdraví, které je pro splnění stanovených cílů nezbytné. Všechny příznivce kvalitního mládežnického tenisu potom tímto zveme, aby přišli naše mladé naděje podpořit.

O výsledcích a dalším aktuálním programu našich družstev budeme na tomto místě pravidelně průběžně informovat.