Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kondiční soustředění - podzim 2011

24. 10. 2011


p1220155.jpg

 


 

 

Soustředění, které proběhlo pod vedením trenérů - Hanka Vaculínová, Pavel Nováček a pomocný trenér Jakub Šustáček se zúčastnilo 18 hráčů, jak z RTK tak i  z jiných oddílů trénujících v RTK.
Po celé čtyři dny hráči tvrdě trénovali - vyzkoušeli si řadu nových koordinačních cvičení a samozřejmě nechyběla ani regenerace - plavání. K tomu byly využity tyto  sportoviště - areál koupaliště na Hutisku, Synot Tip Hall, Fitt Sport v Rožnově p. R., atletický areál v Zubří, bazén ve Val. Meziříčí a tělocvična v ZŠ Hutisko.
V sobotu večer se uskutečnilo společné setkaní s rodiči, na kterém byla vyhodnocena celá sezóna a byly předány poháry mladším žákům RTK za postup do nejvyšší soutěžě - žákovské ligy.
Celkové hodnocení činnosti RTK bude projednáno na představenstvu RTK a následně vytištěno na stránkách RTK.
Poté byl představen náš nový kondiční trenér p. Nováček který seznámil rodiče nejenom se základními informacemi kondiční a koordinační přípravy ale také s výživou hráče před, během a po výkonu. K tomu proběhla společná diskuse.
Na závěr soustředění poděkoval p. Mrlík panu Koláčkovi za domácí prostředí, které pro děti v areálu hutiského koupaliště vytvořil, trenérům za bezproblémový průběh celého soustředění a také hráčům za jejich odpovědný přístup k treninkům.

p1220245.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Kondiční soustředění - podzim 2011