Jdi na obsah Jdi na menu

Zimní halová sezóna 2010-11 vrcholí

16. 3. 2011

Jako první tak učinil o právě uplynulém víkendu Dominik Holiš na turnaji v krásném prostředí moderní Buly Areny v Kravařích. Do turnaje kategorie 6 vstupoval jako 4. nasazený hráč  a své nasazení postupem do semifinále obhájil a získal tak do žebříčku dalších 27 bodů. V semifinále už ale nestačil na pozdějšího vítěze tohoto turnaje a svého přemožitele z únorového turnaje v Rožnově Filipa Šenka z Frýdku – Místku. I přesto však s neustále se lepšícím Filipem uhrál ze všech jeho soupeřů nejlepší výsledek. Ve čtyřhře se Dominik probojoval se svým spoluhráčem Denisem Darmovzalem z Vrbna pod Pradědem jako nasazený pár č. 2 až do finále, kde v očekávaném souboji podlehli nasazeným jedničkám Šenk – Poljak 2:6, 4:6. Ve druhém setu Dominik s Denisem zabojovali, otočili  nepříznivý vývoj tohoto setu průběžně z 0:3 na 4:3, ale nakonec v krásném zápase hodném finále podlehli. I tak získali po 15 bodech.
O nadcházejícím víkendu čeká naše mladší žáky poslední „domácí“ turnaj v Synot Tip Hall, kde vzhledem k tomu, že turnaj bude dle předběžných přihlášek svou kvalitou zařazen do nejvyšší kategorie 7, se otevírá pro naše zástupce  jedna z posledních  šancí na získání většího  počtu bodů.
Doufáme, že naši kluci si nenechají tuto příležitost ujít a všem přejeme v turnaji mnoho zdaru, úspěšně proměněné mečboly a samozřejmě obligátní a nezbytné  štěstí při pátečním losování!