Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vynikající výsledky hráčů RTK na turnajích ČTS v červenci 2010

25. 7. 2010


Hráči RTK dosáhli řady vynikajících výsledků na celostátních turnajích ČTS v červenci, jak v kategorii babytenis , tak i v mladších žácích, čímž potvrdili, že výsledky družstev, které skončily všechny naše družstva na prvních místech, nebyly náhodné. Zde je třeba vyzvednout  a poděkovat  hráčům : Richtrová, Holiš, Šustáček, Kubáňová, Cerhák, Kramolišová - to jsou ti, kteří se umisťovali na předních místech a také ostatním nadějím, které vzorně bojovaly a jejich čas teprve příjde a to jsou Borák, Pavlica, Kubín, Ručková, Jurajda.

Výsledky některých turnajů  babytenis  : 

JOKRA TOUR 1  - chlapci  : 1.  Šustáček , 2. Matýsek, 3. Bielik, 4. Cerhák, 5. Šlachta

                               - dívky      : 1. Sisková, 2. Kubáňová, 3. Šebestová, 4. Najmanová,
                                                  5. Kramolišová

 

JOKRA TOUR 2  - chlapci :  1. Šustáček, 2. Bielik, 3. Kudláček, 4. Šlachta,

                              -  dívky    : 1. Kubáňová, 2. Belasová, 3. Ondrejčeková, 4. Najmanová,                                                                5. Kramolišová

Frydek - Místek   chlapci - dívky  :  1. Sisková, 2. Šustáček, 3. Kubáňová


Výsledky  - mladší žáci  :

JOKRA  CUP  1   - chlapci  dvouhra  : Holiš -  semifinále,       Borák - 1 kolo

         - dívky   dvouha : Richtrová   - 1. místo , Šustáčková - semifinále, Štusková  -1 kolo
                             
                                                   čtyřhra  :  Richtrová - Nevolová   - 1. místo     

JOKRA CUP  2  -      chlapci  dvouhra  : Holiš - čtvrtfinále,  Borák - čtvrtfinále

                                                    čtyřhra    :  Holiš - Kovařík  - 1. místo

                                  -   dívky   dvouhra :  Šustáčková - 1.kolo


LTC Hodonín  :           dívky   dvouhra  :   Richtrová  - semifinále,  Hejčová - semifinále

                                      dívky  čtyřhra      :  Richtrová - Hejčová   - semifinále 

 

 TK SC Ostrava  :          dívky dvouhra    :   Richtrová   - semifinále

Spartak Polička  :        dívky dvouhra    :   Richtrová   -  semifinále  

                                            dívky čtyřhra    :   Richtrová - Nevolová  -   1. místo