Turnaje

Příspěvky

Vítězné tažení Matěje Kubína pokračuje.

15. 7. 2013

Ve skvělých výsledcích pokračuje Matěj Kubín, který o tomto víkendu v Hranicích vyhrál po Odrách, Beskydském a Frýdlantu již čtvrtý turnaj, když ve finále porazil Gedeona dvakrát 6:3. K tomu přidal i vítězství ve čtyřhře společně s Přemkem Dokoupilem. Kluci spolu vytvořili opravdu silný deblový pár, již společně vyhráli druhý turnaj a dvakrát byli ve finále.
Matěji, gratulujeme!

Úspěchy našich hráčů v první části letní sezóny 2013.

15. 7. 2013

V první části letní sezóny se našim závodním hráčům podařilo dosáhnout následujících výsledků.

Další vítězný turnaj Matěje Kubína ve Frýdlantu.

2. 7. 2013

Vynikající vstup do letní sezóny Matěje Kubína, který po vítězném turnaji v Odrách, tentokrát zvítězil  na turnaji pořádaným Beskydským tenisovým klubem jak v singlu, tak i v deblu.

Family Cup – jaro 2013

2. 5. 2013

Dne 27.4.2013 proběhl již 5. ročník klubového turnaje, kterým jsme otevřeli letní sezónu 2013. K účasti se prezentovalo 19 párů, které tvořili naši členové se svými rodiči, prarodiči, strýci, bratranci, atd… Vedle našich členů se účastnili dva hosté ze spřátelených klubů.

Celý příspěvek | Rubrika: Turnaje | Fotografie: Family cup

Family cup jaro 2013

22. 4. 2013

Srdečně Vás zveme na zahájení letní sezóny 2013

Krásný výsledek Terezky Křenkové na závěrečném turnaji YONEX BAUER baby tenis tour 2012 – 2013

10. 4. 2013

V Rožnovské Synot tip hal se konal závěrečný turnaj, na kterém si Terezka zahrála své první finále

Tomáš Šustáček zářil v Rožnově…

25. 3. 2013

Ve dnech16.-18. března pořádal Rožnovský tenisový klub v SYNOT tip HALL v Rožnově pod Radhoštěm turnaj starších žáků o Pohár města Rožnova p. Radh.

První úspěchy Matěje Kubína

6. 3. 2013

Na posledních dvou turnajích v Novém Jičině a Hranicích  vybojoval Matěj vítězství ve čtyřhře, finéle  a semifinále v singlu.

Skvělý turnaj Dominika Holiše .

14. 2. 2013

V Rožnovské Synot Tip hall  uspořádal  RTK turnaj starších žáků kat. „B“, kterého se zúčastnilo na 40 hráčů . Vynikajícího výsledku zde dosáhl Dominik Holiš, když se postupně probojoval až do semifinále.   V silné konkurenci  se neztratili  ani ostatní hráči RTK.