Jdi na obsah Jdi na menu
 


RTK tour 2013

4.1.2014

Při příležitosti konání vánočních turnajů byly předány poháry a ceny nejlepším hráčům tour. Níže můžete vidět fotografie. Vítězům a dalším nejlepším hráčům gratulujeme.

29.11.2013

Výkonný výbor na svém posledním zasedání uzavřel tuto soutěž a vyhlásil výsledky. Naši senioři neodehráli dostatečný počet zápasů, proto se tato soutěž vyhlašovat nebude a bereme to jako nultý ročník, jako přípravu na příští sezónu.

Kategorii Závodní hráči vyhrál Domink Holiš, druhý skončil Standa Řezáč a třetí Tomáš Pavlica. Kategorii BABY vyhrála Terezka Křenková, druhý skončil Peťa Kváč. Třetí místo nebylo vyhlášeno. V kategorii KADET bylo odehráno minimum zápasů a proto nebude vyhlášena.

Výsledky všech zápasů uvidíte na níže přiložených odkazech.

Předání pohárů a cen proběhne během Vánočního turnaje ve dne 22.12.2013.

15.7.2013

Již se nám rozběhly zápasy v rámci celosezónní soutěže RTK tour. Nejvíce odehráno mají závodní hráči, kteří k tomu využívají páteční sparingy. Zatím si velmi dobře vede Dominik Holiš, který prochází tabulkou bez porážky.

V seniorech se dobře rozehrála Modrá skupina, o tomto víkendu proběhlo několik utkání. Vyzýváme hráče ze Zelené skupiny, aby se aktivně zapojili do soutěže.

Podmínky tour a aktuální výsledky naleznete na níže uvedených odkazech.

Senioři

Junioři

 

rtk-tour-pohary.png

 

Náhledy fotografií ze složky RTK tour 2013