Stejně jako v minulých letech bude náš klub pořádat letní příměstské tenisové tábory pro děti od 5 do 15 let. Více informací včetně pokynů k přihlášení naleznete na přiloženém letáčku zde.

Termíny pro závodní hráče: 11.-15.7. a 1.-5.8..

20. 12. 2015

Dne 23.12.2015 proběhne tradiční vánoční turnaj, informace naleznete zde.

Family Cup - podzim 2015

22. 9. 2015

Dne 3.10.2015 proběhl další ročník klubového turnaje. Sešlo se nás 13 párů, hráli jsme ve dvou skupinách a byly k vidění opravdu pěkné zápasy. Skupiny mladších žáků vyhrál Šimon Růčka s tatínkem a skupinu starších hráčů Terka Křenková také s tatínkem. Vyšlo nám také počasí a strávili jsme tak pěknou sobotu.

Kondiční soustředění podzim 2015

22. 9. 2015

RTK tradičně pořádá podzimní kondiční soustředění v termínu 7. - 11.10.2015.
Bližší informace a způsob přihlášení naleznete zde.
Pokud potřebujete pro své dítě omluvenku do školy, dejte vědět.

Klubový zmrzlinový pohár

18. 8. 2015

Výkonný výbor zve své členy - hráče, na zmrzlinový pohár do hotelu AGH dne 28.8.2015 v 17,00.
Těšíme se na společné ukončení prázdnin.

Hráčská smlouva

18. 8. 2015

Výkonný výbor připravil pro své členy - hráče Hráčskou smlouvu.

Nábor do klubu

18. 8. 2015

Výkonný výbor RTK zve všechny zájemce o tenis na Nábor do klubu, který se uskuteční dne 3.9.2015 v 18,00 na kurtech RTK.
kontakt pro případné dotazy: Pavel Kváč, 733 160 265

Proběhlé tenisové kempy 2015

18. 8. 2015

Dne 14.8.2015 skončily tenisové příměstské kempy 2015. Opět stejně jako loni se zúčastnilo více jak 100 dětí z Rožnova a blízkého okolí. Kempy se vydařily, počasí bylo výtečné a věříme, že účastníci byli spokojeni.

Výkonný výbor RTK

Kempy 2015 - závodní hráči, podpora klubu

16. 5. 2015

V rámci příměstských tenisových kempů v letošním roce proběhnou i dva termíny pro závodní hráče a sice: 20. - 24. 7. a 3. - 7. 8. Podrobnější informace a způsob přihlášení naleznete zde.

Výkonný výbor na svém posledním zasedání rozhodl o ceně tenisových kempů pro své členy, která je 1 500,- Kč.

Family Cup jaro 2015

29. 4. 2015

O minulém víkendu proběhl tradiční zahajovací klubový turnaj. Sešlo se celkem 17 párů, které byly rozděleny do 3 kategorií. V nejmladší kategorii hráli naši 4 BABY tenisté a opravdu se snažili a předváděli pěkné výkony. V této kategorii nehrajeme o vítěze, zde vyhrávají všichni zúčastnění. V kategorii MŽ bylo nejvíce účastníků a bez zaváhání prošel turnajem Kryštof Knesl s tatínkem. Na dalších místech se umístila Vendulka Kubáňová s tatínkem a Renátka Jaskulová se strýčkem. V kategorii SŽ obhájili titul Honza Žilinský s tatínkem před Davidem Zeithamelem a Barčou Fukalovou.
Při tomto turnaji nejde o body, ale o dobrou náladu, k čemuž nám dopomohlo i skvělé počasí a celkově se turnaj velmi vydařil. Fotky můžete nalézt zde.

Přejeme všem našim hráčům úspěšnou letní sezónu 2015.