Jdi na obsah Jdi na menu

Z domácích hráčů nejlepší Pavel Černota

3. 4. 2011

Posledním tenisovým turnajem letošní zimní halové sezony byl turnaj mladších žáků Rožnovský pohár,který uspořádal Rožnovský tenisový klub v SYNOTTIP HALL ve dnech 19.-21.března . Velmi početné a hlavně sportovní úrovní vyrovnané startovní pole mladších žáků ,dávalo tušit,že boje budou o každý bod a o každou hru. Předpoklad se splnil na více jak sto procent. Radost můžeme mít ze skutečnosti,že i naši hráči v tomto početném poli byli dostatečně vidět. Nejlépe se dařilo Pavlu Černotovi TTC Rožnov, který jak ve dvouhře,tak i ve čtyřhře se spoluhráčem Denisem Darmovzalem (Vrbno p.Pradědem) vybojoval 3.místo. Mezi posledních 8 hráčů turnaje se ještě ve dvouhře probojovali Jan Jermař(TK DEZA Val.Mez.), Ladislav Lörincz (RTK). Prvním kolem soutěže prošli z našeho regionu ještě další nadějní hráči: Jakub Holík (TK DEZA),Dominik Holiš, Vojta Borák, Tomáš Pavlova, Tomáš Šustáček(všichni RTK) a David Michut Tenis Rožnov pR.Ve čtyřhrách z našich hráčů v prvních kolech zvítězili Vojta Borák a Tomáš Pavlica.Radek Porubský- Lukáš Bielik a Dominik Holiš-Ladislav Lörincz.
Celkovým a nutno sportovně přiznat,že naprosto zasloužilým vítězem se stal Tomáš Vidovenec (Slavoj Český Těšín),kerý ve finále zvítězil nad Ivo Samkem (Slavia Orlová) 6:4,6:0. Ve čtyřhře zvítězila dvojice Ivo Samek(Orlová)-Filip Šenk (Frýdek-Místek) Nad dvojicí Jan Jermař(TK DEZA) – Tomáš Vidovenec (Slavohj Č.Těšín) 6:2,6:4. Všichni vítězové,ale i hráči ,kteří se umístili na 2. a 3.místech dostali krásné hodnotné poháry,které jim budou ještě další roky připomínat jakého úspěchu dosáhli. Pro mladé tenisty zimní halová sezona již prakticky končí. Po krátké kondiční přípravě budou vyhlížet k obloze a toužebně očekávat hřejivé sluníčko,aby mohli pokračovat v zápasech a turnajích na venkovních dvorcích na červené antuce. Přejem jim,aby tak tomu bylo co nejdříve a hlavně aby se jim co nejlépe dařilo zúročit poctivou zimní přípravu.

Na fotografii zleva Jermař Jan ( TK DEZA ), Vidovenec Tomáš ( Český Těšín ) - druhé místo čtyřhra, Samek Ivo ( Orlová ) , Šenk Filip ( Frýdek - Místek ) - 1.místo čtyřhra a ředitel turnaje Ing. Jaromír Mrlík.