Jdi na obsah Jdi na menu

Dominik Holiš, Tomáš Pavlica, Eva Čecháková a Tereza Najmanová okresními přeborníky!

22. 4. 2011

Nejúspěšnějším hráčem přeborů se stal Dominik Holiš, který hladce prošel celým turnajem jednotlivců a stal se tak okresním přeborníkem pro rok 2011. Ve finále si poradil s Kubou Holíkem z domácího oddílu, který na turnaji potvrdil svou dobrou formu. Svůj trumf dovršil Dominik následně ve čtyřhře s dalším hráčem RTK Tomášem Pavlicou. Oba naši mladší žáci předváděli výborné výkony a při svém prvním společném turnaji se zaslouženě stali okresními přeborníky, když ve finále porazili po bojovném výkonu v rivalském souboji  zkušenější  1. nasazenou 15-ti bodovou domácí dvojici Mrlina – Jermář výsledkem 6:4, 6:2.

V soutěži mladších žákyň s přehledem triumfovala Eva Čecháková ze Vsetína, která však trénuje i v našem klubu a bude rovněž za RTK startovat i v nadcházejících jarních soutěžích smíšených družstev mladšího žactva. Ve čtyřhře dívek se stala okresní přebornicí rovněž Tereza Najmanová spolu se svou spoluhráčkou Nikolou Nevolovou ze Vsetína, když celým turnajem prošly bez ztráty setu.

Turnaje se zúčastnili i další hráči RTK – Vojta Borák a Tomáš Šustáček. Oba předvedli pěkné výkony a zvítězili v prvním kole, stejně jako Tomáš Pavlica a Tereza Najmanová. Dále se však již projevilo těžké vylosování. Tomáš Pavlica byl vyřazen 1. nasazeným hráčem Honzou Jermářem, Vojta Borák 2. nasazeným hráčem Kubou Mrlinou a Tomáš Šustáček skončil na raketě Dominika Holiše, který byl na turnaji nasazen jako hráč číslo 3. Rovněž  Tereza  Najmanová podlehla 3. nasazené hráčce Martyně Domin z Polska, která je ale registrována ve Valašském Meziříčí.

Všem našim hráčům k dosaženým výsledkům blahopřejeme a děkujeme jim za příkladnou reprezentaci našeho klubu. Poděkování patří rovněž jejich trenérům – Jardovi Mrlíkovi a Hance Vaculínové a škoda jen, že u tohoto úspěchu našich hráčů a zároveň  celého RTK nebyli přítomni. Současně přejeme našim mladým tenistům mnoho úspěchů v nadcházející letní turnajové sezóně i při nadcházejících důležitých kláních v soutěži  družstev.